בידור

אילנית לוי חוגגת יום הולדת 39 על סט הצילומים, בקרוב – סרט דוקומנטרי על חייה

אם חשבתם שאילנית לוי תיקח לעצמה יום חופש לרגל יום הולדתה ה39 בחודש השביעי להריונה, תסגור את הנייד ותסע עם בעלה אלירז לחופשה אקזוטית, אז טעיתם טעות חמורה!!

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

את בוקר יום הולדתה ה-39, אילנית בילתה משעות הבוקר המוקדמות, בוילה מפוארת במושב בצרה, במסגרת צילומי קולקציה חדשה של בית האופנהGOLBARY , לו היא משמשת כפרזנטורית בשנתיים האחרונות.

:צילום: אסף לב

כדי להמתיק את היום העמוס, צוות גולברי הפתיעה אותה באמצע יום הצילומים, במסיבת הפתעה חגיגית, שכללה עוגה מעוצבת הכוללת 40 נרות, בלונים, זר פרחים על הראש ומתנות לרוב! אילנית בכתה מהתרגשות ואמרה: “אלירז בעלי בהתקפי חרדה בימים האחרונים, לקראת ליידת התינוקות!! מעניין אם גם יפתיע אותי….” .

:צילום: אסף לב

שיא יום הצילומים נרשם כאשר צוות טלוויזיה הגיע לצלם את אילנית לוי לסדרה דקומנטרית שתעלה בקרוב בהוט.

אילנית לוי בת ה-39, נמצאת בחודש השביעי להריונה, עתידה ללדת בחודש ספטמבר, ומשמשת זו השנה השלישית כפרזנטורית לGOLBARY, חשפה בצילומים בטן פוטוגנית במיוחד. לוי סיפרה לאנשי צוות שטיפלו בה, שהיא ואלירז מצפים לחודש ספטמבר ללידת בתם הראשונה, עוד מספרת כי תהליך השיפוץ בביתם מתקרב לסיומו, חדר התינוקת כבר מוכן ומחכה לחשוף אותו בעמוד האינסטגרם שלה.

:צילום: אסף לב

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!