בידורמבזקים

יאיר נתניהו: "מה הם מנסים להסתיר? אם לא הייתה בגידה"

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, תקף הלילה (שני) פעם נוספת את מערכת הביטחון בעקבות החלטת בג"ץ להקפיא את הביקורת על צה"ל ושב"כ בנוגע לאירועי השבעה באוקטובר וכתב בעמוד ה-X שלו: "מה הם מנסים להסתיר? אם לא הייתה בגידה, למה הם כל כך מפחדים שיבדקו גורמים חיצונים ועצמאים מה קרה?".

ארכיון. צילום: אבי אוחיון, לע"מ

נתניהו הבן הוסיף כי "עד היום לא התקבלה תשובה למה לא עדכנו את ראש הממשלה על השיחה בלילה שלפני ה-7.10? למה לא עדכנו אותו על החומר שהתגלה במסגרת הדו"ח המודיעני ״חומות יריחו״? למה ראשי הצבא והמודיעין טענו כל הזמן כי חמאס מורתע? איפה היה חיל האוויר ב7.10? " בסוגריים הוסיף נתניהו את דעתו על ועדת חקירה ממלכתית: "ועדת חקירה ״ממלכתית״ , למרות השם המפוצץ, היא תמיד בראשות שופט בגצ, ולכן משמשת כמעט תמיד כוועדת טיוח של השמאל."

זו לא הפעם הראשונה שבה נתניהו מבקר את מערכת הביטחון. רק לפני יומיים שיתף סרטון באינסטגרם עם הכיתוב: "שלושה כשלונות קטלניים". בסרטון הוצגו תמונותיהם של הרמטכ"ל הרצי הלוי, ראש אגף המודיעין אהרון חליוה וראש השב"כ רונן בר, תחת הכותרת "מלך הקונספציה". הסרטון גם הציג את השאלה "מי מינה אותם?" והפנה אצבע מאשימה ליו"ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ, בטענה שהם המינויים שלו.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

3 תגובות

  1. בתעמולת 2022 יצא סרטון של טנדר לבן עם מחבלים מסתובב בארץ.

    יש גם פתק בכתב ידו של סינוואר לנתניהו.

    אם יש בגידה, פה צריך לבדוק קודם כל

  2. ביבזיון והמשתמט . גועל נפש של משפחה . יאללה לשגר את הבן לאלסקה

  3. לא מצדיקה את ההתנהגות שלו ..אבל אולי היתה באמת בגידה אחרת איך יכול להיות שידעו הכל כמו בספרים..

Back to top button