סרטונים

ראש הממשלה בנימין נתניהו בקבינט המדיני-ביטחוני

ראש הממשלה בנימין נתניהו בקבינט המדיני-ביטחוני שמתקיים כעת בקריה בתל אביב.

וידאו: עומר מירון / לע״מ

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד היוטיוב על ידי IsraeliPM – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.

10 תגובות

 1. I'M WARN FOR ALL CIVILIAN IN ISRAEL WHO SUPPORT PALESTINE AND WHO AVOIDING WAR TO LEAVE ISRAEL WE DON'T WANT TO KILL INNOCENT PEOPLE LIKE ISRAEL DID TO PALESTINE CIVILIAN WE WILL NOT EVEN KILL YOU ALL NOT LIKE ISRAEL DID TO PALESTINE CIVILIAN .. WE JUST WANT OUR LAND BACK AND WE WANT TO FIGHT WITHOUT HURTING INNOCENT CIVILIAN

 2. גם הרמטכ״ל לא מאמין לנתניהו.
  נתניהו הוא פוליטיקאי שקרן וחסר אחראיות.
  כל המערכת הביטחונית חושדת באינטרסים ובהחלטות שלו

 3. להתאחד זה לא מספיק
  ‏לרוב העם כבר ברור שהפעולה שהכי מרימה למחבלים את מצב הרוח ונותנת להם דלק למלחמה בנו, אלו הפגנות של פלגים זה כנגד זה, סכסוכים בתוך העם. לרובנו ברור שכוחנו באחדותנו, חסר עדיין הבירור שאחדות היא רק שלב ראשון במשימה.

  ‏אחדות הייתה הסיבה לקריסת מגדל בבל, לבלבול השפה והפיזור לכל עבר. אחדות גם החריבה את הבניין הקומוניסטי עד היסוד.

  ‏"ויהי כל הארץ שפה אחת ודברים אחדים" כתוב בבראשית על התקופה היפה בבבל העתיקה לפני כ-3,800 שנה. הבבלים היו אז מאוחדים, וכפי שמבאר הרד"ק, "הסכמה אחת הייתה להם". אלא מה? ההסכמה ביניהם הייתה על כך שצריך להשתמש לתועלתם בכוח האחדות, שהוא כוחו של אלוהים וחוק טבע עליון. כלומר באחדות ביניהם הם הסכימו לבנות מגדל של אגואיזם. וכמו שמתאר ספר הזוהר במאמר "עיר ומגדל", "כולם באו בעצה הרעה למרוד בהקב"ה, ובאו בשטות בטיפשות הלב".

  ‏האחדות הפכה למעשי אכזריות גדולים בבניית מגדל בבל. הספר "פרקי דְּרַבִּי אליעזר" מתאר את התמונה כך: "אלו שהיו מעלים את הלבנים היו עולים ממזרחו, ואלו שהיו יורדים היו יורדים ממערבו, ואם נפל אדם ומת לא שמים את ליבם עליו, ואם נפלה לבנה אחת היו יושבים ובוכים ואומרים 'אוי לנו, אימתי תעלה אחרת תחתיה?'".

  ‏אותה שטות וטיפשות הלב חזרה בזמן הקומוניזם. התוכניות היו יפות, המילים מרשימות, המונים נסחפו אחר האחדות המבטיחה, ואותה טעות חזרה על עצמה. הם הסכימו להתחלק בכול, להיות כולם חברים, שווים, לאהוב זה את זה – מכל ליבם המלא אגואיזם. לכן האחדות הקומוניסטית התהפכה גם היא לתאוותנות וקטלה מיליונים.

  ‏יש כוח גדול באחדות, היא מסוגלת לכול. אבל אם היא נבנית על אדני השכל והבטן האנושיים, שהם היצרים הפועלים בנו, היא חותרת תחת הכוח העליון וחופרת לעצמה את הבור שבו תיפול. בניין חברה צריך לקום על בסיס חוקו של הכוח העליון ולשמו, אחרת הבניין מתמוטט על יושביו.

  ‏לכן לא מספיק לומר "יחד ננצח". אולי זה מספיק כדי להרחיק את האויבים, אבל לא כדי לנצח את האגו שיישאר איתנו בשוך הקרב החיצוני. בסיומו צפוי שהאגו שוב ירים ראש, שוב נתחיל לריב בלי הכרה, מה שימשוך עלינו מחדש את האויב החיצון, וחוזר חלילה עד ייאוש. כאן צריך את הבורא, נדרש כוח עליון.

  ‏הבורא הוא לא סבא שיושב על עננים בשמיים, אלא כוח חיובי שמתגלה בקשר שנבנה מעל לאגו, הכוח השלילי. הוא מתגלה מתוך כוונה של המתאחדים להידמות לו, לאידיאל העליון שיצר ומנהל את העולם: אחדות שתתאים לתכונת האחדות שלו. אז האחדות עומדת לנצחיות.

 4. ……..International financial boycotts were the primary factors in the collapse of apartheid in South Africa.
  The only way to end apartheid in Israel is to boycott them. And a one state solution is the answer…….

Back to top button