ההגנה האזרחית ברצועת עזה דיווחה הערב (מוצ"ש) כי צוותים של הארגון בנפת חאן יונס מצאו 50 גופות, שנאספו לטענתם על ידי כוחות צה"ל ונקברו יחד בתוך המתחם הרפואי של נאצר. "הצוותים שלנו עדיין ממשיכים בפעולות החילוץ שימשכו גם במהלך הימים הקרובים מכיוון שרבים מהם עדיין קבורים", נמסר בהודעת ההגנה האזרחית.
צילום: המנהל הכללי של ההגנה האזרחית בעזהצילום: המנהל הכללי של ההגנה האזרחית בעזהצילום: המנהל הכללי של ההגנה האזרחית בעזהצילום: המנהל הכללי של ההגנה האזרחית בעזהצילום: המנהל הכללי של ההגנה האזרחית בעזה
יעל גבריאל
סתמי. אמרתי איכס על המחבלים יחולת נפש
Raya Shaw חכי שיגישו נגדך כתב אישום. עכשיו יש פניות רבות לבית המשפט הפלילי
להבה להבה איכס עליך איך אפשר להגיד איכס על מתים שקודם עוד התעללו בהם. בושה לך. שלא יהיה לך חג שמח לעולם.
השם ישמור
אוי איכס סרט אימה
Omg…מקווה שאלה הערב רב הפלסטינאי