חדשות הארץמבזקים
בניהו מזהיר: "רגע לפני הפיצוץ. אנחנו ערב מלחמה בצפון"
דובר צה"ל לשעבר, תא"ל (במיל'), אבי בניהו מתריע מפני פיצוץ שקרב ובא ומלחמה בצפון. בעמוד ה-X שלו כתב: "רגע לפני הפיצוץ. האם עם ישראל הסמיך את הממשלה לחסל את היחסים שלנו עם ארה״ב ? האם הממשלה הסמיכה את נתניהו להקריב את היחסים שלנו עם וושינגטון ועם הנשיא לטובת הגחמות שלו ושל שותפיו ההזויים ? האם נתניהו ״ליגה אחרת״ בונה עדיין על פוטין ועל סין ? מה הולך פה ? אנחנו ערב מלחמה בצפון."
![אבי בניהו](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/03/אבי-בניהו-עמית-בן-יצחק-יור-גרנות-ואבשלום-וילן-מזכל-התאחדות-חקלאי-ישראל-צילום-נועם-וינד.jpg?resize=500%2C381&ssl=1)
לך לך תישן
איףףף.זה ממש כבר כמו זאב זאב…
לא וכאילו עכשיו אנחנו בפיקניק
אתה לא צריך לדאוג אנחנו יודעים וגם מוכנים
כמה זריעה של פחד אתם מפזרים