סרטונים

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת ממשלה חגיגית בשדרות

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת ממשלה חגיגית בשדרות:
"אני רוצה קודם כל להודות לך, ראש העיר והמארח, אלון דוידי, ולראשי הרשויות שנמצאים כאן איתנו, יחד עם השרים והשרות. אנחנו מקיימים היום ישיבת ממשלה מיוחדת בשדרות ומביאים בשורה גדולה לשדרות ולעוטף עזה.

זו לא הפעם הראשונה שאנחנו כאן. יחד עם חברינו, פעלנו כאן בעשור האחרון בשני מישורים עיקריים. אחד, במישור הביטחוני, והשני, במישור של הפיתוח.

אנחנו עשינו דברים רבים. אנחנו פיתחנו קודם כל את התחבורה, פתחנו תחנת רכבת בשדרות וחיברנו את העוטף עם המרכז, את המרכז עם העוטף. הארכנו את הרכבת לבאר שבע ושיפרנו אותה, עשינו כאן תכניות גג, אלפי יחידות דיור, הכפלנו את אזורי התעשייה, עזרנו לתושבים מבחינה כלכלית, פיתחנו את הכבישים ועשינו גם דברים טובים אחרים.

במישור הביטחוני אנחנו פעלנו כל הזמן, גם בתחום ההגנתי עם מיגון שעשינו וצריך לעשות עוד, והיום נעשה עוד. ובהמשך נעשה עוד יותר, וגם מבצעים גדולים, שאני מציין אותם על דבר ספציפי. אחד, על מבצע צוק איתן, שפגע בפעם הראשונה פגיעה משמעותית בנשק המנהרות שאיים גם פיזית וגם פסיכולוגית על תושבי העוטף. כמובן, ב-2021 מבצע שומר חומות שבעצם שלל וניטרל את נשק המנהרות וכמובן פגע פגיעה אנושה, גדולה מאוד, ביכולות האחרות – האוויריות, והימיות, והאחרות של חמאס.

אני רוצה להראות לכם, לפני שנדבר על מה אנחנו עושים היום, מה הדבר הזה עשה לגידול האוכלוסיה בעוטף עזה. אתם יכולים לראות את זה כאן (מצ"ב שקף) – גידול האוכלוסייה במדינת ישראל, שהוא עצום בכל קנה מידה עולמי, גדל ב- 22.7%, גידול גדול מאוד במדינת ישראל. הנה הגידול של העוטף, תסתכלו מה קרה בעוטף משנת 2014 – העוטף גדל. אזרחי ישראל באים בהמוניהם ליישובי העוטף, והגידול של האוכלוסייה בעוטף הוא 70% יותר מגידול האוכלוסייה המרשים במדינת ישראל. ב-2014 עם צוק איתן ותכנית החימוש הראשונה, ושוב ב-2021 שומר חומות.

אנחנו ממשיכים את המאמץ הזה היום בתכנית נוספת של 1.6 מיליארד שקלים. התכנית הזאת כוללת את פיתוח ושדרוג המרחב הציבורי, תגבור החינוך והעצמת צעירים, חיזוק הכלכלה המקומית, הגברת מוכנות הרשות לחירום ועוד דברים שתכף נפרט.

אני רוצה להדגיש שעוטף עזה הוא עוטף ישראל, כאן חיים כל חלקי עמנו. חיים כאן דתיים וחילוניים, מסורתיים, עולים וותיקים, מזרח ומערב – כולם. אנחנו נמשיך לפתח את יישובי העוטף – עוטף ישראל, גם לטובת התושבים וגם לטובת כל מדינת ישראל".

וידאו: רועי אברהם, לע"מ

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9-KzjZBU9bI?autoplay=1&w=600&h=420]

הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד היוטיוב על ידי IsraeliPM – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.

27 תגובות

 1. וירושלים כרגיל פחד טרור גוים קור ערבים צפיפות כל הזמן סירנות כל אחד עם כלב מהפחד ברחוב פח זבל אחד גדול למה שתבואו לשם , מלא ערבים וגוים ברחובות לוקחים כל מה שמוצאים , אין משטרת הגירה , אנחנו מאבדים את ירושלים מבפנים . ברגע שסיני אזרח חול מסתובב בירושלים חופשי ועושה מה שבא לו כן שכן מלא הודים אזרחי חול באים וגרים בארץ חופשי זה פי מליון גרוע יותר מכל הפיגועים ביחד ויותר גרוע מחיזבלה ונסרלה , למה עם ישראל " עם לבדד ישכון " צריך לחיות עם גוים ? ואף אחד לא מטפל בזה כולל עוצמה יהודית ? למה לא מגרשים גוים מהארץ ? למה אתם מחכים , לתקריות אנטישמיות ? למה אין משטרת הגירה ? למה עם ישראל מופקר ככה ?

 2. כל הכבוד ,מרשים ,אם אפשר לעשות אותו דבר בצפון ,נתחיל בבתי מלון מפוארים כמו באילת ,אוניברסיטאות לרפואה במקום לשלוח את הסטודנטים שלנו למזרח אירופה ,וכמובן בית חולים כמו איכילוב בתל אביב ,ורכבת מהירה לתל אביב רכבת כמו ביפן ,ואז להביא את היהודים מהגולה ,קלי קלות לראש ממשלה כמו נתניהו ,שבת שלום וראש חודש טוב,

 3. רק לי זה נראה רמז לפני מערכה גדולה בעזה? פתאןם ישבה בשדרות ? ומה עם אשקלון העיר הכי מופגזת מכל העוטף אף מילה ןהתיחסות😊

 4. Kafe ok nafukovací panák ok ale ze zkumavky ? Pinzeta dojebal vajíčko které bylo na hormonech zmrdi bez ocasu dobrovolně násilu ona ho odmítala hhhhhh

 5. WONDERFUL 🥇B.B. Shalom Adouny
  For Israël 💙 🇮🇱 💙 LONG LIVE OUR
  B.B.NETANYAHU NOW & FOREVER💔
  Islam will be lost forever in their desert !
  Israël 💙🇮🇱 💙🇮🇱 💙 🇮🇱💙 🇮🇱💙 🙏

 6. איזה שקרים ומניפולציות אלוהים…
  רק בפסח האחרון לפני שבועיים הפציצו את העוטף ב-50 טילים אז על איזה ביטחון הוא מדבר??????
  במשך 12 השנים שהיה ראש ממשלה חטפו יותר מ-10,000 טילים, בלוני תבערה, חדירות מחבלים ועוד!!! זה הביטחון של ביבי?????
  הגידול באוכלוסייה מתרחש למרות המצב ולא בגלל ההשקעות של המדינה שכמעט ולא קיימות!!!
  על מספר האנשים שזקוקים לכדורים וטיפולים פסיכולוגים בגלל הטילים והחרדות הוא שמע?!
  על אנשים שעזבו את העוטף בדמעות בגלל הטילים והטרור הוא שמע???
  שקרן בן שקרן!
  עוטף כזה והדרום אתם תמשיכו לחטוף טילים מחמאס ותמשיכו לתמוך ולהצביע ביבי כי אתם מכורים לאיש ולא מסוגלים להבחין בין אדם דובר אמת לאדם שקרן ומניפולטור כמו בנימין נתניהו!

 7. נתניהו אתה בא לשרות כשהמצה בסקרים שלך קשה מאד. אבל תושבי שדרות לא מטומטמים יודעים שהכול הצגה
  החיים שלהם נתניהו קשים רק בגללך
  לפני שנה בממשלת השינוי הם ישנו טוב.אחותי גרה ש וסיפרה לי הכול

 8. הכתוב מיועד, למערכת המשפט, שופטים ושופטות,פרקליטות,
  משטרה,יועצים משפטיים,הועדה לבחירת שופטים,לאופוזיציה.
  לנסיכי הליכוד,לנשיא, לכל הנשיאים ,למטה הכללי,לאלופים ורמטכלים,
  ולכל החרטא,וגם לשלימזלים של תנועת החרות והליכוד מאז 1977 ועד עכשיו ועד בכלל.
  אָמְנָם כִּי אַתֶּם עָם, וְעִמָּכֶם תָּמוּת חָכְמָה.
  מֵסִיר לֵב רָאשֵׁי עַם הָאָרֶץ, וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ. יְמַשְׁשׁוּ חֹשֶׁךְ וְלֹא אוֹר, וַיַּתְעֵם כַּשִּׁכּוֹר.
  יִשְׁלָיוּ אֹהָלִים לְשֹׁדְדִים, וּבַטֻּחוֹת לְמַרְגִּיזֵי אֵל, לַאֲשֶׁר הֵבִיא אֱלוֹהַּ בְּיָדוֹ.
  מוֹלִיךְ יוֹעֲצִים שׁוֹלָל, וְשֹׁפְטִים יְהוֹלֵל.
  מֵסִיר לֵב רָאשֵׁי עַם הָאָרֶץ, וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ. יְמַשְׁשׁוּ חֹשֶׁךְ וְלֹא אוֹר, וַיַּתְעֵם כַּשִּׁכּוֹר.
  ספר איוב.
  וְאוּלָם שְׁאַל נָא בְהֵמוֹת וְתֹרֶךָּ, וְעוֹף הַשָּׁמַיִם וְיַגֶּד לָךְ. ח אוֹ שִׂיחַ לָאָרֶץ וְתֹרֶךָּ, וִיסַפְּרוּ לְךָ דְּגֵי הַיָּם. ט מִי לֹא יָדַע בְּכָל אֵלֶּה כִּי יַד יְהוָה עָשְׂתָה זֹּאת. י אֲשֶׁר בְּיָדוֹ נֶפֶשׁ כָּל חָי, וְרוּחַ כָּל בְּשַׂר אִישׁ

Back to top button