סרטונים

מפכ"ל המשטרה בהצהרה מיוחדת: לא אכנע ללחץ פוליטי. מפקד מחוז תל אביב יישאר בתפקידו

מפכ"ל המשטרה רב ניצב קובי שבתאי נשא לפני זמן קצר דברים בהצהרה מיוחדת לתקשורת והתייחס בין היתר לפרשת ניצב עמיחי אשד, מפקד מחוז תל אביב לגביו פרסמה המשטרה הודעה לפני מספר ימים לפיה הוא יעבור לשמש ראש אגף ההדרכה ויסיים את תפקידו כמפקד המחוז. המפכ"ל הודיעה כי לא ייכנע לכל לחץ פוליטי וניצב אשד יישאר בתפקידו.

על פי מפכ"ל המשטרה: "ב- 48 השעות האחרונות ערכתי חשבון נפש ופניי לאן. אנחנו נכנסים לשבוע עשירי של מחאות. מפקדי ושוטרי ישראל שומרים בגופם על חופש הדמוקרטיה. אנו בפעילות עצומה. לצד חופש המחאה שמרנו על הסדר הציבורי בישראל עם אתגרים יום יומיים. יש מדיניות שר ומיישמים תוך הפעלת שיקול דעת מבצעי בהתאם לנסיבות. הקו המנחה הוא החוק ושמירת בטחון האזרחים כולם. למשטרה יש מפכ"ל אחד וההנחיות של השטח ברורות. לכל אורך התקופה גם בהתנהלות וההתנהגות כמו גם לשימוש באמצעים. גם אם היו ספקות לגבי אירועים הרי שתחקרנו והפקנו לקח והם יושמו בשטח. ההנחיות ברורות הן: לא רוצים לראות דם ברחובות. לא מרימון ולא מאזיקים. ניתן להשתמש בכוח ואמצעים כנדרש על פי חוק ועל פי מדרגים. כמפכ"ל אני מחוייב למדינת ישראל וחוקיה. למשטרת ישראל ולכם הציבור במדינה".

לכתבה – https://www.mivzaklive.co.il/archives/660755

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

צילום: דוברות המשטרה

הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד היוטיוב על ידי חדשות מבזק לייב – MivzakLive – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.

Back to top button