מבזקיםספורט

משחק האליפות? היערכות מוגברת של המשטרה למפגש בין מכבי חיפה ות”א

המשטרה נערכת עם מאות שוטרים, סדרנים ומאבטחים אשר יתפרשו החל משעות אחר הצהריים (שלישי) לקראת המשחק בין מכבי חיפה למכבי תל אביב באצטדיון סמי עופר בחיפה.

ההיערכות תתבצע גם מחוץ לאיצטדיון, הן במעגלים הקרובים של האצטדיון והן במעגלים הרחוקים וביניהם, הרכבת, קניון חיפה, צומת עתלית, טירת כרמל, קניון קסטרא, וחניונים נוספים אשר עוטפים את האצטדיון, לצד הצבת עשרות מצלמות אשר יתעדו את המתרחש, כל זאת על מנת לשמור על הסדר הציבורי והסדרת התנועה במטרה להבטיח את קיומו התקין של המשחק.

המשחק יחל בשעה 20.30 ושערי האצטדיון יפתחו החל מהשעה 18.30 צפי לקהל רב ועל כן יש להקדים ההגעה עקב עומסי התנועה הצפויים, בידוק תווי החנייה בחסימות וכן הבידוק הקפדני בכניסות לאצטדיון.

קראו גם:  גבר בן 32 נפצע בינוני באירוע אלימות בבת ים

הסדרי התנועה הצפויים בערב המשחק:

– מומלץ להשתמש בתחבורה ציבורית ועל זמניה ניתן להתעדכן באמצעות אתרי האינטרנט.

– צירי הגישה לאצטדיון יחסמו מכביש 4 לרוטנברג, צומת רחוב קסטרא לעזר ויצמן, רוטנברג וי״א הספורטאים, כולל חסימת הכניסות לשכונת נאות פרס, צומת פלימן לקסטרא וצומת פלימן לי״א הספורטאים, תתאפשר כניסת דיירים בלבד וזאת מהשעה 17.00

– לבאים ברכב פרטי, ניתן לחנות בחניונים הסמוכים לאצטדיון – חניוני הוט, אינטל, מרכז הקונגרסים מצפון, קהל אוהדי מכבי ת״א הבאים מדרום לכביש 4 יכוונו לחניון P6.

– הכניסה לחניוני האצטדיון P5 ,P4, P2, P1 רק לבעלי תווים והגישה לצירים המובילים לאצטדיון ייחסמו בהתאם, בעלי תווים יש להציגם בנקודות הביקורת השונות, ללא התו לא יהיה ניתן להיכנס.

קראו גם:  ועדת שרים אישרה שני קווי מטרו ועוד 20,000 יחידות דיור

– למבקשים להמשיך בנסיעה מחיפה לכיוון כביש 4 לדרום, אין להגיע לשכונת נאות פרס אלא להשתמש בציר של פרויד / משה פלימן / צומת מת״מ.

– הכניסה לתושבי השכונה תתאפשר דרך הרחובות עזר וייצמן, יא’ הספורטאים ומכביש 4 פנייה ימינה לכביש דרומי לאצטדיון לכיוון ביה״ס.

– החל מהשעה 17.00 לא ניתן לחנות בשכונת נאות פרס למי שאינו תושב המקום, תתקיים אכיפה קפדנית ומוגברת בנושא חנייה במקומות שלא על פי החוק וגרירה במקום.

– לא יתקיימו עבודות דרך בסביבות האיצטדיון, שכונת נאות פרס, כביש 4 ו-2

במשטרה מדגישים:

– לא תותר כניסה עם כלי נשק למעט אנשי משטרה

– לא ניתן לעשן בתחומי האצטדיון ולא תותר הכנסת בקבוקי פלסטיק / זכוכית לאצטדיון.

קראו גם:  השבוע יתקיים תרגיל חיל האוויר, תורגש תנועה ערה של כלי טיס ברחבי הארץ

– לא תותר הכנסת אלכוהול למקום ולא תותר כניסת אוהדים אשר נמצאים תחת השפעת אלכוהול.

– הכנסת דגלי פריסה וציוד עידוד מותנית בתיאום מוקדם ובאישור המשטרה.

– תבוצע פעילות אכיפה מוגברת כנגד שימוש באמצעים פירוטכניים.

אצטדיון סמי עופר. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן