חדשות הארץמבזקים

אשקלון: ראש העיר הודה לשרה זנדברג על עמדתה נגד הסכם עם קצא"א

השרה להגנת הסביבה, תמר זנדברג, הגיעה השבוע לפגישת עבודה עם ראש העיר אשקלון, תומר גלאם.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בפגישה, שנערכה במצפור בטיילת הצפונית החדשה, נכחו מ״מ ראש העיר, סופה ביילין, סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט, חבר המועצה הממונה על איכות הסביבה, דוד בן אברהם, מנכ״ל העירייה, עידן דוד, מנכ״לית איגוד ערים לאיכות הסביבה נפת אשקלון, מיטל אמיתי, מנכ״לית המשרד להגנת הסביבה, גלית כהן וגורמי מקצוע נוספים מהרשות ומהמשרד. במהלך הסיור הציג ראש העיר, תומר גלאם את צרכי העיר, בעיקרם בתחום הגנת הסביבה, מטרדי זיהום אוויר וריח ועוד. ראש העיר התמקד בנושאי אירועי סביבה חמורים שהתרחשו לאחרונה באשקלון, הסכנה המשמעותית בעת סבבי לחימה, פוטנציאל הסיכונים הסביבתיים בתת"ל 95/א ועוד.

כמו כן, התייחס ראש העיר לפעילות העיר בתחומי פסולת ומיחזור ביניהם החלטת הממשלה 4865 לסיוע לעיר בהקמת מתקן לטיפול בגזם עירוני, פרויקט השפ"פים והגנה על המצוק. השרה הביעה נכונות לסייע לעיר אשקלון באתגרים הסביבתיים עמם היא מתמודדת. ראש העיר הודה לשרה על העמדה הבלתי מתפשרת שהפגינה נגד הסכם קצא״א, בדומה לעמדת העירייה.

צילום: אלדד עובדיה

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!