חדשות חוץמבזקים

הוליווד בהלם: בוב סאגט, האבא מ”צער גידול בנות”, מת בגיל 65

בוב סאגט, השחקן-קומיקאי הידוע בתפקידו כאבא הרווק האהוב דני טאנר בסדרה הקומית “צער גידול בנות” וכקולו של האב בסדרה “איך פגשתי את אימא”, מת בזמן סיבוב הופעות סטנד-אפ בגיל 65.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

סאגט נמצא ללא רוח חיים בחדר מלון במלון ריץ-קרלטון באורלנדו, כך על פי הצהרת שריף בטוויטר. הבלשים לא מצאו “סימנים של משחק גס או שימוש בסמים במקרה הזה”.

סאגט היה בפלורידה כחלק מסיבוב ההופעות שלו ב”אני לא עושה קומדיות שליליות”. לאחר קבלת פנים חמה של הקהל להופעות שלו במהלך סוף השבוע, הוא כתב באינסטגרם: “חזרתי לקומדיה כמו שהייתי כשהייתי בן 26. אני מניח שאני מוצא את הקול החדש שלי ואוהב כל רגע ממנו”.

קומיקאים וחברים אחרים שיבחו את סגט לא רק על שנינותו, אלא על טוב ליבו. “אני שבור. אני הרוס. אני בהלם מוחלט. לעולם לא יהיה לי עוד חבר כמוהו”, כתב ג’ון סטמוס, שכיכב יחד עם סאגט ב”צער גידול בנות”. “אני אוהב אותך כל כך בובי”, הוסיף.

צילום: Richard Shotwell/Invision/AP

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!