חדשות הארץמבזקים

נתניהו: "אל תפקירו את בטחונם של אשתי וילדיי"

יו"ר האופוזיציה וראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו מתח לפני זמן קצר (שישי) ביקורת קשה כנגד החלטת הוועדה לענייני אבטחה, לאחר שזו החליטה לקצר את תקופת האבטחה על אשתו וילדיו בחצי שנה.

נתניהו אמר כי "בשנים האחרונות מגיעים איומים בלתי פוסקים לפגוע בי, ברעייתי ובבניי, ואפילו לרצוח אותם – כולל בחצי שנה האחרונה – כולל רק אתמול."

עוד הוסיף כי "אתמול פרסם ארגון שמאל קיצוני שקורא לעצמו CRIME MINISTER איום ישיר נוסף לפגוע ברעייתי ובניי. "ביום שני הקרוב, תוסר האבטחה משרה נתניהו ושני בניה. צפו להפתעות?". יש פה איום ברור לפגוע בהם, כולל ציון של התאריך המפורש שבו תוסר האבטחה ותהיה הזדמנות לפגוע בהם. חשוב לזכור שגנדי נרצח יומיים בלבד אחרי שהסירו ממנו את האבטחה. ולכן אגיש תלונה למשטרה על האיום המפורש הזה." הבהיר.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
צילום: קובי גדעון, לע"מ

נתניהו סיפר כי לאחרונה הגיע ללשכתו מכתב איום מפורש נוסף: "יאיר המנוול, אנחנו 4 ישראלים בחו״ל נגיע ארצה בקרוב כדי להרוג אותך ואת אביך הזבל וגם את אמך. מות תמות בקרוב. חכה לנו. נגיע בקרוב מאוד." וזה בהמשך לחיים שדמי, פעיל שמאל קיצוני, שאיים במפורש לפגוע בבני יאיר ברגע שתוסר האבטחה: ״אנחנו יודעים למה אתה צריך מאבטחים. תאמין לי שאנחנו יודעים. יום אחד אתה תהיה בלי מאבטחים…פוף אין לדעת״. האיומים האלה על אשתי וילדיי מגיעים רק בגלל שהייתי ראש ממשלה חזק מהימין ואני המועמד המוביל של הימין להיות ראש ממשלה."

נתניהו הדגיש כי "בגלל התדירות והחומרה של האיומים המחרידים הללו, קבעה ועדת השרים לענייני אבטחה שאשתי וילדיי יקבלו אבטחה במשך שנה לאחר תום כהונתי, עם אפשרות להארכה נוספת בהתאם למצב האיומים. אבל ועדת השרים של הממשלה הנוכחית החליטה באופן שרירותי, במנותק מהמציאות, לקצר את התקופה בחצי שנה. ההחלטה הסופית תתקבל ביום ראשון, וזה כשרק אתמול הגיע איום נוסף, כשהמאיימים מציינים את היום בו תוסר האבטחה – זוהי קריאה מפורשת לפגוע בהם. רק לפני שבוע, מתן כהנא, שעומד בראש הועדה לענייני אבטחה, דאג לעצמו לאבטחה. בגלל מה? בגלל דברי ביקורת של פוליטיקאים.

הוא אמר שהאמירות האלה: "יכולות להביא אנשים מבולבלים לעשות מעשים רעים מאוד״. בהיותו ראש הועדה, הוא דואג לעצמו לאבטחה, ובמקביל מוריד אבטחה מרעייתי ובניי מול איומים מפורשים בלתי פוסקים לפגוע בהם. הכתובת על הקיר. מדובר בחיי אדם. מה עוד צריך לקרות? מי יקח את האחריות אם חס וחלילה יקרה להם משהו? אני קורא לוועדה, תרדו מהשיקולים הפוליטיים והאישיים ותעשו את הדבר הנכון וחיזרו להחלטה המקורית, העניינית והמתבקשת."

"אל תפקירו את בטחונם של אשתי וילדיי." מבקש נתניהו.

2 תגובות

  1. ביבינק'ה פתחת את הארנק אם אתה כל כך דואג אנחנו דאגנו לממן אותך כל כך הרבה שנים שלך יהיה יותר קל עכשיו לממן את עצמך !! גרושים בשבילך !! יאלהההה

  2. מה כבר יעשו להם,?
    יאיר נוסע וחוזר כיום ,לבתי משפט עם כל תביעות הדיבה שלו.והבילויים בערב.
    מדוע האזרח הפשוט אמור למממן זאת.
    שרה?הרי לצידך.אז מה עניין ההפקרות?הם מאוימים?
    ובמה שונה אתה ומשפחתך,מקודמך לתפקיד?

Back to top button