כלכלהמבזקים

ביוזמת משרד הכלכלה: 19 חברות מים ישראליות יציגו פתרונות 'מים בחירום'

מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה ומכון היצוא הישראלי יקיימו היום ומחר (8-9 בדצמבר), אירוע עסקי וירטואלי, בנושא משברי מים וניהול 'מים בחירום'. במסגרת האירוע, ייחשפו גורמים עסקיים מרחבי העולם לפתרונות הישראליים הנוגעים לניהול והבטחת אספקת מים במצבי חירום דוגמת רעידת אדמה, מלחמה, טורנדו ואירועי קיצון דומים.

האירוע, המתקיים בהובלת מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה ומערך הנספחויות הכלכליות של משרד הכלכלה בהודו, אסיה-פסיפיק, מקסיקו, קולומביה, צ'ילה, פריז ומדריד, יחשוף בפני הקהל העסקי הזר לא פחות מ-19 חברות ישראליות, אשר גויסו על ידי מכון היצוא, להן נקבעו מבעוד מועד פגישות עסקיות (B2B) עם המתעניינים בפתרונות מהשוק הבינלאומי.

בין החברות המציגות פתרונות באירוע: חברת WaterGen המספקת פתרון של יצירת מים מהלחות שבאוויר, ASTERRA – המספקת פתרונות מיפוי, איתור וניתוח מקורות מים, Ayyeka – המסוגלת להפוך מערכות הולכת מיל ישנות או פגומות לחכמות ומתקדמות יותר, חברת EZPack Water Ltd. המספקת מגוון פתרונות מים במצבי חירום ואירועי אסון, חברת FARO המספקת פתרונות חירום שונים לרבות בתחום המים, תאגיד Fluence המספק פתרונות טיהור מים וטיפול בשפכים, חברת GALMOBILE המספקת פתרונות ניידים לטיהור מים לצרכי שתייה, חברת ODIS המספקת פתרונות טיהור מים לשגרה וחירום, חברת Radiflow המספקת שירותי ניהול סיכונים באירועי אסון עבור תשתיות קריטיות ועוד ועוד חברות כמפורט בקטלוג הכנס. במינהל סחר חוץ שבמשרד הכלכלה והתעשייה מציינים בנוסף, כי באירוע יופיע גם פאנל מומחים בנוכחות דוברים מווייטנאם, פיליפינים והודו, וכן תיערך סימולציה שתדמה מתקפת סייבר על תשתיות מים.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

ד"ר שי מוזס, אשר מנהל את האירוע מטעם מיהל סחר חוץ: "היכולת לספק מים היא חיונית ובסיסית, במיוחד בזמני משבר. ממשלות, עיריות ורשויות שונות ברחבי העולם נשענות על יכולת זו, אולם לא לעולם חוסן. בעת חירום כמו מלחמה, רעידת אדמה, סופה חזקה או כל אסון טבע הגישה למקורות מים ראויים לשתייה עלולה להיות מוגבלת, ולסכן את חיי התושבים והאזרחים. פעלנו יחד עם מכון היצוא על מנת להנגיש פתרונות מתקדמים בתחום ה'מים בחירום' על מנת לסייע לחברות הישראליות לאתר לקוחות עסקיים, חברות הפצה וגורמי ממשל רלוונטיים בחו"ל מחד ובכדי לשתף את הידע בתחום עם בנות בריתנו מסביב לעולם, על מנת שידעו כיצד להיערך מבעוד מועד לכל תרחישי הקיצון המוכרים לנו היטב".

ביוזמת משרד הכלכלה: 19 חברות מים ישראליות יציגו פתרונות 'מים בחירום'
קרדיט: freepik
Back to top button