חדשות הארץמבזקים

בית שמש: תוך שעה חילצו מתנדבי ‘ידידים’ שני פעוטות שננעלו ברכב

קריאה התקבלה הערב (רביעי) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות פעוט כבן שנתיים וחצי, שננעל בשגגה ברכב לעיני הוריו, בשדרות הדקל בבית שמש. אחראי מתנדבים בית שמש, ישראל הקלמן וכונני הסניף, יצחק קליין ואריה ספרקה, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם, חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום וללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

יצחק מתאר: “חזרתי מהקריאה הקודמת לכיוון מרכז הקניות בסמוך ובעודי תר אחר חניה פנויה, התקבלה קריאת חירום נוספת. בלי להסס מיהרתי למקום, למרות שערכת הפתיחה שברשותי ניזוקה במהלך החילוץ הקודם. כשהגעתי חברתי לישראל ובכוחות משותפים פתחנו את דלתות הרכב והוצאנו את הפעוט ללא פגע. סיפוק גדול לעזור בהפרש זמן קטן, בהצלת חייהם של שני ילדים קטנים”.

בית שמש: תוך שעה חילצו מתנדבי ‘ידידים’ שני פעוטות שננעלו ברכב
צילום: ‘ידידים’

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב, לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!