חדשות הארץמבזקים

אזור: תינוקת בת שנה ננעלה ברכב וחולצה בשלום

קריאה התקבלה הבוקר (רביעי) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות תינוקת כבת שנה שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמהּ, ברחוב השלום באזור. רון בונן, סג”מ סניף חולון ובנו יהונתן בונן, כונן הסניף, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את התינוקת בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

רון מתאר: “יצאתי מביתי לא הרחק, יחד עם בני יהונתן והגענו במהירות. התינוקת ישנה בפנים ולא הבחינה במתרחש סביבה. בתוך כשתי דקות הצלחנו לפתוח ומסרנו אותה לאמהּ בהתרגשות. רק אתמול חנכנו את ‘בית המתנדב’ בבת־ים, המפעיל ומכשיר את המתנדבים לעזרה ולהצלת חיים. ללא ספק בזכות הפריסה והתרחבות הסניף, אנו עדים שוב למוכנות המתנדבים לכל תרחיש, תוך מענה מהיר ומציל חיים”.

אזור: תינוקת בת שנה ננעלה ברכב וחולצה בשלום
צילום: ‘ידידים’

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!