מבזקים

השופט שמואל הרבסט מונה לנשיא בתי משפט השלום בירושלים

השופט שמואל הרבסט, מונה על ידי שר המשפטים גדעון סער, ובהסכמת נשיאת בית המשפט העליון השופטת אסתר חיות, לכהונת נשיא בתי משפט השלום בירושלים והחל את תפקידו היום (רביעי). השופט הרבסט מונה לכהונת שופט בתי משפט השלום במחוז ירושלים בשנת 2013. בשנת 2019 מונה לכהונת סגן נשיא בתי משפט השלום בית שמש במחוז ירושלים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

השופט הרבסט סיים את לימודי המשפטים באוניברסיטת בר אילן בשנת 2001 והוסמך כעורך דין בשנת 2003 אחרי התמחות בפרקליטות מחוז ירושלים. בין השנים 2005 ועד 2013 עבד כפרקליט פלילי בפרקליטות מחוז ירושלים. בשנת 2012 סיים לימודי תואר מוסמך באוניברסיטת תל אביב ונורת'ווסטרן בשיקגו. הרשות השופטת מברכת את השופט על מינויו ומאחלת לו הצלחה במילוי תפקידו ומודה לנשיא היוצא השופט אביטל חן, אשר מסיים את תפקידו כנשיא בתי משפט השלום בירושלים לאחר שש שנים, ויכהן כנשיא בתי המשפט הקהילתיים.

השופט שמואל הרבסט מונה לנשיא בתי משפט השלום בירושלים
צילום: דוברות הרשות השופטת

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!