מבזקיםמשפטי/פלילי

הצהרת תובע הוגשה נגד שלושה חשודים בסחיטה באיומים באום אל פאחם

חקירת משטרה סמויה נפתחה בתקופה האחרונה לאחר שאותרו קורבנות אשר היו נתונים לסחיטה תחת איומים לאחר שלוו כספים מהחשודים ומשלא עמדו בהחזרים אוימו, נסחטו ואף “נקנסו” בידי החשודים בסכומים של אלפי שקלים. החקירה עברה לגלויה לפני כחודש, לאחר מעצר של חמישה בני אדם מאום אל פאחם, בחשד לעבירות סחיטה באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע ואיומים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

במהלך חקירה מאומצת בה הופעלו כלים חקירתיים וטכנולוגיים רבים נאספו ראיות במטרה לגבש תשתית ראייתית לצורך העמדתם לדין של שלושה מהחשודים, תושבי אום אל פאחם בגילאי 21, 28,29. מהחקירה עלה כי החשודים הפעילו רשת של קו הלוואות וגביית כספים באיומים כשהם סוחטים באיומים את הלווים, תוך איומי פגיעה בהם ובבני משפחתם וזריעת פחד.

לבקשת המשטרה, מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בחיפה ולתקופה העולה על 30 ימי מעצר באישור היועץ המשפטי לממשלה. הבוקר (רביעי), כאמור, הגישה פרקליטות מחוז חיפה לבית משפט השלום בחיפה, הצהרת תובע נגד שלושה מהחשודים לצורך הארכת מעצרם טרם הגשת כתב אישום נגדם ובנוסף בקשה למעצרם עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

ראש צוות החקירה בימ”ר חוף, רפ”ק ליאור הררי ציין לאחר הגשת הצהרת התובע כי: “הטיפול בעבירות של סחיטה באיומים מתבצע ברובו במישור הסמוי והמודיעיני. לשם כך השתמשנו בכלים העומדים לרשות המשטרה על מנת להביא את החשודים לדין. נמשיך לפעול ביתר שאת בתחום עבירות הסחיטה שמשפיעות על תחושת הביטחון של האזרח”.

הצהרת תובע הוגשה נגד שלושה חשודים בסחיטה באיומים באום אל פאחם
צילום: דוברות המשטרה
הצהרת תובע הוגשה נגד שלושה חשודים בסחיטה באיומים באום אל פאחם
צילום: דוברות המשטרה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!