מבזקים

נתניהו: שמעתי בזעזוע על התאונה הקטלנית, לבי עם הנפגעים

עם הישמע הדיווח על התאונה הקשה בגליל העליון לפני זמן קצר (רביעי), דאגו פוליטיקאים רבים להגיב, ביניהם נתניהו שאמר “שמעתי בזעזוע על התאונה הקטלנית, לבי עם הנפגעים.” שרת הפנים, איילת שקד אמרה: “מתפללת עם כל עם ישראל”.”

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

שרת הפנים, איילת שקד, צייצה בחשבון הטוויטר שלה וכתבה: “‏מתפללת עם כל עם ישראל לרפואת הפצועים בתאונה הקשה ושולחת תנחומים מעומק לבי למשפחות ההרוגים. “אל נא רפא נא לה”.

ראש הממשלה לשעבר, יו”ר האופוזיציה בנימין נתניהו אמר: “שמעתי בזעזוע על תאונת הדרכים הקטלנית בגליל העליון. לבי עם הנפגעים בתאונה. רעייתי ואני מחבקים את משפחותיהם ומתפללים לשלום הפצועים.”

יו”ר עוצמה יהודית, חה”כ איתמר בן גביר הצטרף לבקשות התפילה ואמר: “קורא לציבור לעצור לרגע ולהתפלל לרפואת הפצועים. זה הרגע בו כל עם ישראל מאוחד בערבות הדדית ונושא תפילה מעומק הלב”.

יו”ר ש”ס, ח”כ אריה דרעי התייחס אף הוא לתאונה ואמר: “‏הלב נשבר נוכח המראות הקשים מתאונת הדרכים בגליל העליון, אני מתפלל לרפואת הפצועים ומחזק את כוחות ההצלה הפועלים במקום”

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!