חדשות הארץמבזקים

בשורה משמחת: נחום נביס שנפצע בפיגוע שוחרר מבית החולים הדסה

נחום נביס בן ה17.5, שנפצע באורח אנוש בפיגוע הדריסה הקשה ליד הישוב אלעזר בתאריך 16/8, בו נפגעה גם אחותו בפציעה אורתופדית בינונית, שוחרר מבית החולים הדסה בו ניצלו חייו והחל בתהליך שיקום.

כאשר פונה להדסה עין כרם ביום הפיגוע, חייו תלויים על חוט השערה עם פגיעת ראש קשה ביותר, הוא נותח מיידית על ידי הנוירוכירורג ד״ר סמואל מוסקוויסי והמרדים ד״ר אבו-ג׳אריס תאמר, בניתוח שהציל את חייו.

זמן ממושך שהה ביחידה לטיפול נמרץ נוירוכירורגי כשהוא עושה צעד אחר צעד בתהליך החלמה מורכב וקשה, ונותח עוד מספר פעמים, כאשר משפחתו לצידו כל העת.

עם הטבה נוספת במצבו, שוחרר נחום להתחלת הליך שיקומי ארוך והצוות בהדסה הגיע להיפרד ולחזק.

קראו גם:  טרקטורון מעופף נפל מגובה סמוך לחוף האון בכינרת, בן 51 נפצע בינוני

הוריו של נחום, זהבה ונפתלי כתבו עם צאתם: "תודה לבורא העולם ששלח לנו שליחים כמלאכים בהדסה עין כרם. לכולם לכולם אנחנו מודים– מאנשי הניקיון שעבודתם חיונית, כוחות העזר החייכניים שעובדים קשה, האחים והאחיות המסורים שנותנים את כל הלב, המתמחים שעובדים לילות כימים ובכל זאת עושים כל מה שצריך ומתייחסים כל כך יפה גם בזמני עייפות לא פשוטה, ומעל הכל- תודה גדולה שבלתי ניתנת לתיאור במילים לנוירוכירורג הבכיר ד"ר סמואל מוסקוויסי שהיה שליח נאמן ומסור במלחמה להצלת חייו של נחום (ולא פעם אחת), שעשה הכל במקצועיות גדולה ובלב רחב, ובזכותו ובזכות ד"ר גיא רוזנטל, מנהל יחידת טיפול נמרץ נוירוכירורגיה בעין כרם יש לנו את נחום חי ונושם, שעובד קשה מתקדם ומשתקם".

קראו גם:  חוף בית ינאי נאסר לרחצה בשל חשש לזיהום
צילום: דוברות הדסה

בתמונה, הנוירוכירורג ד״ר סמואל מוסקוויסי ונחום המסמן לו ״וי״ של נצחון ✌

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן