הודעות דוברות
דוברות מד"א: 2 ניידות חדשות נחנכו הבוקר בטקס בבית שמש, …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/11/1343d15a0c4ca9f694f0c8d05178313c.jpg?w=708&ssl=1)
2 ניידות חדשות נחנכו הבוקר בטקס בבית שמש, בהשתתפות ראשת העיר ד"ר עליזה בלוך, מחזיק תיק חירום וביטחון בעירייה אלי פרץ, מחזיק תיק הבריאות הרב ישראל סילברסטיין, מנהל מרחב י-ם במד"א שלמה פטרובר, מנהל התחנה רן אבלס וצוות התחנה. הניידות נתרמו ע"י אגודת ידידי מד"א בדרא"פ וארה"ב. https://t.co/IUDzmlShLO
2 ניידות חדשות נחנכו הבוקר בטקס בבית שמש, בהשתתפות ראשת העיר ד"ר עליזה בלוך, מחזיק תיק חירום וביטחון בעירייה אלי פרץ, מחזיק תיק הבריאות הרב ישראל סילברסטיין, מנהל מרחב י-ם במד"א שלמה פטרובר, מנהל התחנה רן אבלס וצוות התחנה. הניידות נתרמו ע"י אגודת ידידי מד"א בדרא"פ וארה"ב. pic.twitter.com/IUDzmlShLO
— מגן דוד אדום (@mda_israel) November 4, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום