הודעות דוברותמבזקים

תנועת המילואימניקים – דור הניצחון: איפה שצריכים אותנו, אנחנו שם

תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון", שהוקמה במהלך מלחמת "חרבות ברזל", מקיימת פעולות רבות, החל מסיוע לאזורים חסרי אבטחה בצפון והדרום ואיו"ש, הרצאות בפני תלמידים והשתתפות בהפגנות. "איפה שיש ואקום וצריכים אותנו – אנחנו שם, למען מדינת ישראל", אמר רס"ן במיל', גלעד אך

תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון"
צילום: יח"צ – תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון"

קהילת "המילואימניקים – דור הניצחון" הוקמה בעקבות מלחמת "חרבות ברזל" כאשר מטרתה היא לסייע לתושבי המדינה להתמודד עם אתגרי המלחמה ובעיקר לקדם את צרכיהם של אנשי הביטחון ולהביא את ההשראה והערכים משדה הקרב אל החברה הישראלית.

תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון"
צילום: יח"צ – תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון"

"קמנו מהשטח, תוך כדי לחימה, תוך כדי האסון שלעולם שינה את ההיסטוריה של העם היהודי ושל מדינת ישראל, מתוך הבנה שאם לא נעמוד חזקים ואיתנים מול האויב, נהיה בסכנה קיומית", אמרה סרן עומר פציניאש, ממקימי "מילואימניקים דור הניצחון". לדבריה, "אם לא נתאגד יחד ונדאג ללוחמים שלנו שמוסרים נפשם, לחטופים שלנו בשבי האויב ולכבוד אחינו שנשחטו ונשרפו ב7.10, הרי שהאירוע המטלטל הבא נמצא ממש מעבר לפינה. החלטנו כמילואימניקים שנעשה הכל כדי שהלחימה הזו תהיה אחרת, לא עוד סבב אלא הפעם ניצחון מוחלט, השמדת האויב והכרעה אמיתית".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון"
צילום: יח"צ – תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון"

הפעולות של אנשי הקהילה נעשות בהתנדבות בכל רחבי הארץ, כולל התנדבות להגן על אזורים שונים. "לפני כשבועיים, למשל, גייסנו מאות מילואימניקים לטובת שמירה על שמונה חוות בצפון, בדרום ובאיו"ש", אמר רס"ן במיל' גלעד אך, מיוזמי מאהל המילואמניקים. "הרעיון נולד בעקבות מידע שאספנו מהמדיה הערבית, שמצביע על כוונה, יוזמות ותכנונים לבצע פעילות חבלנית עוינת (פח"ע) באזורים במדינה.

מיד פתחנו ביוזמה וקריאה לכל אנשי קהילת 'המילואימניקים – דור הניצחון' ולשמחתי מאות הביעו את רצונם לשמור. אנו בקהילת המילואימניקים מאמינים כי עלינו לשמור על החוות ששומרות על אדמת המדינה ואנחנו ממשיכים להתנדב בכל מקום שיש בו ואקום ושצריכים אותנו למען עם ישראל, למען מדינת ישראל. אנחנו, מבחינתנו, במילואים גם כשאנחנו באזרחות ומטבע הדברים נרתמים לסייע במשימות והאתגרים הרבים".

תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון"
צילום: יח"צ – תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון"

מעבר לכך, בתחילת החודש קיימו אנשי קהילת 'המילואימניקים – דור הניצחון' הרצאה במלון קסיה בירושלים בפני מפוני העיר קריית שמונה. שם דיברו על הכרעה, ניצחון והחשיבות שיש בהעברת רצועת הביטחון אל שטח האויב ולא בשטחנו.

לפני כשבועיים קיימו הרצאה ב"מאהל הגבורה" בפני עשרות אנשים בכיכר אגרנט בירושלים בנושא ניצחון, הכרעה, עידוד הגירה ועל פעילות התנועה. במקביל, השתתפו אנשי קהילת "המילואימניקים – דור הניצחון" בהפגנה בתל אביב בשער קפלן מול הקריה בדרישה לפטר את שר הביטחון יואב גלנט שרוצה להקים מדינה לפלסטינים בעזה.

תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון"
צילום: יח"צ – תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון"

הרצאה נוספת התקיימה בפני כ-50 תלמידים במכינת "בני דוד", אשר עשרה מבוגריה נפלו במלחמה. בהרצאה זו דיברו על ערכי התנועה ועל פעילות התנועה.
בתחילת השבוע התקיימה הרצאה בפני עשרות תלמידים במכינת "מעלה אפרים" שבבקעת הירדן ובמכינת "יתיר" שבחבל יתיר בדרום וגם בפני סטודנטים בשירות המדינה במסגרת "קרן תקוה" בירושלים.

"בנוסף", אמר גלעד, "אנשי קהילת 'המילואימניקים – דור הניצחון' נפגשה עם עודד פורר מ'ישראל ביתנו' ועם הצוות שלו לטובת שיתוף פעולה של אירוע מילואימניקים, שיתקיים בכנסת בחודש יוני. פורר הביע נכונות לשיתוף פעולה".

מה המסר שלך לציבור ? "זה הזמן שלכם ושלכן לקום, לעשות מעשה ולהצטרף אלינו, קהילת 'המילואימניקים – דור הניצחון' לחיזוק הביטחון שלנו למען המדינה ולמען חברה טובה יותר".

סרן עומר פציניאש הוסיפה: המאבק הזה דורש את ההירתמות של כל עם ישראל. זה הבית שלנו, זה העתיד שלנו, זה האחים שלנו שנלחמים חודשים ארוכים ורבים מהם לא שבים. הגיע הזמן לצעקה גדולה. לא להמשיך לשבת בבית ולהיות מתוסכלים מהמצב. אנחנו צריכים אתכם איתנו כדי להילחם על הבית. תעקבו אחרינו, תגיעו לאירועים שלנו ותחזקו אותנו, תפיצו את התכנים שלנו ותתרמו לפעילותנו".

תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון" צילום: יח"צ – תנועת "המילואימניקים – דור הניצחון"[/caption

Back to top button