הודעות דוברות
נתניהו: רעייתי שרה ואני אבלים על לכתו של ידידינו י…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/e45d677388f0ae765f74dd504caa164f.jpg?w=708&ssl=1)
רעייתי שרה ואני אבלים על לכתו של ידידינו יגאל כהן-אורגד ז"ל. יגאל היה איש תנועת החירות ותנועת בית"ר שהאמין בארץ ישראל והקדיש את חייו למענה. כשר האוצר יגאל דגל בכלכלת השוק החופשי… https://t.co/i2chO8p5qB
רעייתי שרה ואני אבלים על לכתו של ידידינו יגאל כהן-אורגד ז"ל. יגאל היה איש תנועת החירות ותנועת בית"ר שהאמין בארץ ישראל והקדיש את חייו למענה. כשר האוצר יגאל דגל בכלכלת השוק החופשי… pic.twitter.com/i2chO8p5qB
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) August 27, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu