הודעות דוברות
נתניהו: ביקרנו וחיזקנו הלילה את משפחת שנרב בבית הח…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/3823248bc59ea2d6e89d6770f16f0520.jpg?w=708&ssl=1)
ביקרנו וחיזקנו הלילה את משפחת שנרב בבית החולים. משפחה נפלאה. לבקשת ההורים החלטנו לקרוא לשכונה החדשה שנקים בדולב – ״מצפה רנה״ – על שם רנה ז״ל. עם ישראל יזכור אותה תמיד.
(צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ) https://t.co/infG2Y9qPh
ביקרנו וחיזקנו הלילה את משפחת שנרב בבית החולים. משפחה נפלאה. לבקשת ההורים החלטנו לקרוא לשכונה החדשה שנקים בדולב – ״מצפה רנה״ – על שם רנה ז״ל. עם ישראל יזכור אותה תמיד.
(צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ) pic.twitter.com/infG2Y9qPh
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) August 27, 2019
פורסם על ידי Benjamin Netanyahu