הודעות דוברות
דוברות מד"א: מאז שהיה בגן הילדים, חולם אביעד בן ה- 8 מח…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/bb2b93e6847141f91e24b9482c2a0b4c.jpg?w=708&ssl=1)
מאז שהיה בגן הילדים, חולם אביעד בן ה- 8 מחריש להיות איש רפואת חירום. לרגל יום הולדתו השמיני, הפתיעו אותו הוריו וחבריו בחגיגה בתחנת מד"א בנתניה. במסגרת הביקור, סיירו אביעד וחבריו בתחנה, ולמדו קורס החייאה ועזרה ראשונה . https://t.co/xP3mrl2Oci
מאז שהיה בגן הילדים, חולם אביעד בן ה- 8 מחריש להיות איש רפואת חירום. לרגל יום הולדתו השמיני, הפתיעו אותו הוריו וחבריו בחגיגה בתחנת מד"א בנתניה. במסגרת הביקור, סיירו אביעד וחבריו בתחנה, ולמדו קורס החייאה ועזרה ראשונה . pic.twitter.com/xP3mrl2Oci
— מגן דוד אדום (@mda_israel) August 25, 2019
פורסם על ידי מגן דוד אדום