מבזקיםצבא וביטחון

דובר צה”ל: ”פיגוע חמור וקשה מאוד, תגברנו את הכוחות באוגדה”

הבוקר (שישי) סמוך לשעה 10:15 אירע פיגוע קשה במעיין דני סמוך ליישוב דולב בבנימין. שלושה בני משפחה, אב ושני בניו נפצעו באירוע. האב בן ה-46 נפצע בינוני, בנו בן ה-20 נפצע קשה מאוד ובתו בת ה-17 נפצעה אף היא במצב אנוש. האב והבן פונו במסוק צבאי לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים והבת עדיין מטופלת בשטח.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

דובר צה”ל תא”ל רונן מנליס התייחס לפני זמן קצר לפיגוע ואמר כי “אנחנו מדברים על פיגוע חמור וקשה מאוד” מחקירה ראשונית עולה כי “מדובר במשפחה שהייתה במעיין ליד היישוב דולב. אל עבר המשפחה הושלך מטען או הופעל מטען שהיה שם מראש – עדיין נמצא בבדיקה”.

הוא הוסיף כי “שני פצועים פונו באופן מוסק על ידי חיל האוויר לבית החולים הדסה עין כרם ומעבר לזה ישנה עוד בת משפחה שמטופלת במקום. כוחות נוספים, גם של חטיבת “אפרים” בה התרחש הפיגוע וגם כוחות נוספים הוקפצו בשלב הזה ותגברנו את הכוחות באוגדה”.

תא”ל מנליס הוסיף כי “המשימה מתנהלת בכמה מישורים – הראשון המישור המודיעני וגורמים מודעיניים נוספים, המישור השני הוא המרדף בשטח על ידי חסימות של חטיבת אפרים ובנימין שתוגברו בכוחות בשעה האחרונה. המישור השלישי הוא מאמץ ההגנה הרגיל של למנוע תופעות של אירועים דומים כאלו”.

צילום: דובר צה”ל
צילום: דובר צה”ל
צילום: דובר צה”ל

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!