לבנוןמבזקים

בכיר חיזבאללה מאיים: "נגביר את פעולותינו בעוצמה, בכמות ובאיכות"

בהלווייתו של טאלב סמי עבדאללה, הידוע בכינויו "אבו טאלב" שחוסל אמש (שלישי) על ידי ישראל בעיירה ג'ויה שליד צור, נשא יו"ר המועצה המבצעת של חיזבאללה, האשם ספי א-דין נאום שבא להצדיק את פעולותיו של הארגון ולשבח את דמותו של עבדאללה.

ספי א-דין תיאר את "אבו טאלב" כאמיץ וכמנהיג שלא עזב את שדות הקרב, והלך בדרכם של קודמיו בארגון. הוא הדגיש את תפקידו של עבדאללה בהריסת גאוות האויב, וטען כי ההתנקשויות במנהיגים רק מחזקות את נחישות הארגון. "האויב, בטיפשותו, לא למד מכל חוויות העבר ומאמין כי התנקשות במנהיגים מחלישה את ההתנגדות", אמר בנאומו והוסיף, "הניסיון הוכיח שככל שנהרגים מנהיגים בארגון, ההתנגדות נעשית יציבה ומושרשת יותר."

ספי א-דין טען כי תגובת חיזבאללה לחיסול עבדאללה תהיה בלתי נמנעת. "נגביר את פעולותינו בעוצמה, בכמות ובאיכות, והאויב יראה מי הם האחים והבנים של אבו טאלב.", אמר והבהיר כי התגובה עד כה היא רק התחלה "אם האויב צורח ומקונן על מה שקרה לו בצפון הארץ, שיכין את עצמו לבכי ויללה".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

נאומו של ספי א-דין משקף את עמדת חיזבאללה הנחושה להמשיך במאבק מול ישראל ולהגיב בחוזקה לחיסול מנהיגיה. האווירה המתוחה באזור מעידה על כך שהסלמה נוספת במצב הביטחוני היא בלתי נמנעת, וכי העימות בין הצדדים צפוי להחריף כבר בשעות הקרובות.

יו"ר המועצה המבצעת של חיזבאללה, האשם ספי א-דין
יו"ר המועצה המבצעת של חיזבאללה, האשם ספי א-דין
בכתבה זו נעשה שימוש במדיה לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות היוצרים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות של תכני המדיה המגיעים לידנו. אם זיהיתם בפרסומים שלנו צילום שאתם בעלי הזכויות בו, אנא פנו אלינו על מנת להעניק לכם קרדיט ראוי או לחילופין להפסיק את השימוש בו. לפניות באמצעות הדוא"ל: [email protected] או בוואטסאפ

3 תגובות

Back to top button