לבנוןמבזקים

מכה קשה לחיזבאללה: חוסלו שלושה "מנהיגים מהשורה הראשונה"

בתקיפת כטב"מ ישראלי על בית בעיירה ג'ואיה שבאזור צור בדרום לבנון חוסלו אמש (שלישי) שלושה בכירים בארגון הטרור חיזבאללה. על פי הדיווחים מדובר בדמויות הבכירות ביותר בארגון מאז החלה המלחמה.

המחבלים שחוסלו הם: עלי סאלים סופאן, טאליב סמי עבדאללה וסגנו מוחמד סברה. השלושה מפקדים ביחידות שדה של הארגון. "הפסד גדול למפלגת השטן הלבנונית. הדמויות שנשרפו למוות לפני שעתיים בהתקפה אווירית בדרום לבנון הם מנהיגים מהשורה הראשונה", דיווחו מקורות בלבנון.

הערוץ אל-חדת' הסעודי דיווח ממקורותיו כי "אבו טאלב" היה מפקד יחידת נסר בחיזבאללה והוא הדמות הבכירה ביותר בארגון הטרור שחוסלה מתחילת המלחמה. עלי סאלים סופאן גם כן בכיר בארגון היה מפקד יחידת באדר בחיזבאללה שאחראית על האזור הדרומי בלבנון, החל מצפון נהר הליטני ועד העיר צידון. סגנו של "אבו טאלב", מוחמד סברה היה אף הוא מפקד ביחידת אל-נסר של חיזבאללה.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

בתמונה שפורסמה ברשתות החברתיות נראה ויסאם א-טוויל, מפקד בכיר בכוח רדואן שחוסל על ידי צה"ל ב-8 בינואר לצידו של "אבו טאלב" שחוסל אמש. שניהם כאמור דמויות משמעותיות מאוד בארגון חיזבאללה. כבר החלו להישמע איומים לנקמה על חיסולו ולתגובה חריפה מצד חיזבאללה.

ויסאם א-טוויל ואבו טאליב
ויסאם א-טוויל ואבו טאליב
חיסול מחבלי חיזבאללה
חיסול מחבלי חיזבאללה

Back to top button