לבנוןמבזקים

דיווח: ישראל תקפה בית בדרום לבנון וחיסלה בכיר בארגון הטרור חיזבאללה

מקורות בלבנון מדווחים הלילה (שלישי) על שתי תקיפות משמעותיות מאוד של ישראל בעומק לבנון ביממה האחרונה. על פי הדיווח בתקיפה מוקדם יותר הערב, לאחר שארגון הטרור חיזבאללה שיגר עשרות רקטות לעבר קריית שמונה ויישובים נוספים באזור, כלי טיס ישראלי תקף באמצעות שלושה טילים בית בעיירה ג'ואיה שבאזור צור בדרום לבנון. ליד ביתו של חסין ג’שי – נציג חיזבאללה בפרלמנט הלבנוני.

המקורות הלבנוניים מסרו כי במתקפה חוסלו עלי סאלים סופאן וטאליב עבדאללה המכונה "אבו טאלב" ועוד 15 בני אדם נפצעו. הערוץ אל-חדת' הסעודי דיווח ממקורותיו כי "אבו טאלב" היה מפקד יחידת נסר בחיזבאללה והוא הדמות הבכירה ביותר בארגון הטרור שחוסלה מתחילת המלחמה. עלי סאלים סופאן גם כן בכיר בארגון היה מפקד יחידת באדר בחיזבאללה שאחראית על האזור הדרומי בלבנון, החל מצפון נהר הליטני ועד העיר צידון.

טאליב עבדאללה ועלי סאלים סופאן
טאליב עבדאללה ( מימין) ועלי סאלים סופאן

בתקיפה אחרת, ישראל על פי הדיווחים פגעה בלילה שבין שני לשלישי, בשיירת חיזבאללה באזור אל-הרמל בלבנון ושלושה מחבלי חיזבאללה נהרגו. על פי הדיווחים מדובר במתקפה הרחוקה ביותר מהגבול עם ישראל שהותקפה בלבנון מאז החלה המלחמה. אחד ההרוגים בתקיפה זו הוא האדי פואד מוסא, שהיה אחראי על הברחות הנשק מסוריה ללבנון.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

ארגון הטרור חיזבאללה ספר עד כה 340 הרוגים בשורותיו מאז החלה המלחמה.

5 תגובות

  1. כל הכבוד לצהייל אלופים השם ישמור אותכם אמן ואמן גיבורי ישראל

  2. נתניהו זועק שלא יניף דגל לבן. ומה בדיוק קורה בצפון תכף 8 חודשים. אין דגל לבן שישראל הניפה יותר מהכניעה המוחלטת לחיזבאללה

Back to top button