חדשות חוץמבזקים

חבר הפרלמנט השוודי במאהל הגבורה: "לישראל יש הזכות להגן על עצמה"

משלחת של חברי פרלמנט מהעולם ביקרה הבוקר (רביעי) במאהל הגבורה של המשפחות השכולות בירושלים. בין חברי המשלחת, אותה יזם ח"כ אוהד טל ממפלגת הציונות הדתית, היו חבר הפרלמנט השוודי אלכסנדר כריסטיאנסון uהפוליטיקאי האמריקאי סטיב ברגר.

חברי המשלחת נפגשו עם פרידה מרציאנו, אמו של סמ"ר אליהו מרציאנו ז"ל, ועם הרב אחיה אליהו, אביו של סמל אריאל אליהו ז"ל, שסיפרו על בניהם ועל הקורבן שהקריבו במלחמה. במהלך המפגש התפרק כריסטיאנסון בבכי ונפל על ברכי האב השכול.

הרב אחיה אליהו אמר לחברי המשלחת "אולי אנשים שוכחים את הקורבן שילידנו הקריבו, אז לראות אתכם פה משמעותי עבורנו מאוד וגורם לנו להרגיש שכולנו מאוחדים יחד נגד הרוע. כולנו חולמים ומאמינים שהימים הטובים עוד יבואו, ועלינו להילחם כדי להביא אותם. תודה רבה לכם".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

חבר הפרלמנט השוודי כריסטיאנסון חיזק את המשפחות השכולות והביע תמיכה נחרצת בישראל "הגעתי לכאן כדי לתמוך בישראל ולהגיד לתושביה כי אנשים רבים בכל העולם תומכים בישראל ונותנים את ליבם עבורה. לישראל יש את הזכות להגן על עצמה, זה חשוב".

כריסטיאנסון פנה לציבור הישראלי "בניגוד לכל מה ששומעים במדיה ובאליטה, חשוב שתדעו שהרבה אנשים תומכים בישראל ועומדים לצד ישראל". חבר הכנסת אוהד טל אמר "באנו לאוהל פורום הגבורה עם נציגים מארה"ב ומשוודיה שבאו להביע את אהבתם לישראל, את תמיכתם בישראל ואת רצונם שישראל תנצח את המלחמה, עד הסוף".

צילום: פורום הגבורה

Back to top button