מבזקיםרצועת עזה

הערב יחשוף מטה המשפחות את סרטון החטיפה של התצפיתניות

הוריהן של חמש התצפיתניות שנחטפו מבסיס נחל עוז, ועדיין נמצאות בשבי חמאס, החליטו לשחרר היום (רביעי) לציבור ולתקשורת את סרטון החטיפה של הבנות, כפי שתועד ממצלמות הגוף של מחבלי חמאס בשביעי באוקטובר. בבסיס נחל עוז נרצחו בשבת השחורה 15 תצפיתניות ששירתו בבסיס, 7 נחטפו לעזה בעודן בחיים. הסרטון יופץ במלואו הערב. מצורפות תמונות ראשונות הלקוחות מתוך הסרטון.

צילום: מטה משפחות החטופים

אורי מגידיש חולצה על ידי כוחות צה״ל לאחר 23 ימים בשבי, נועה מרציאנו נרצחה על ידי מחבלי חמאס בעודה בשבי וגופתה הוחזרה על ידי צה״ל לקבורה בישראל. בשבי החמאס נמצאות כבר 229 ימים 5 תצפיתניות: לירי אלבג, קרינה ארייב, אגם ברגר, דניאלה גלבוע ונעמה לוי.

צילום: מטה משפחות החטופים

הסרטון, שאורכו קצת יותר משלוש דקות, נערך וצונזר, והוא אינו כולל חלקים קשים לצפייה, הכוללים את הנרצחים הרבים בבסיס נחל עוז, את הנרצחים בתוך המיגונית ממנה נחטפו התצפיתניות, וקטעי אלימות רבים. הוא מראה את היחס האלים, המשפיל והמבזה שעברו הבנות ביום חטיפתן, ומעיד על הפחד העצום שנשקף דרך עיניהן.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
צילום: מטה משפחות החטופים

ממטה משפחות החטופים נמסר: ״כל עדות נוספת המגיעה מהחטופים זועקת את אותה אמת עצובה – חייבים להחזיר את כולם הביתה. הסרטון הוא כתב אישום חריף על מחדל לאומי של הפקרת החטופות והחטופים. אין משימה גדולה יותר, אין ניצחון משמעותי יותר ואין סיכוי להחזיר את התקווה לישראל ללא השבת כולם – החיים לשיקום והנרצחים לקבורה. לממשלת ישראל אסור לבזבז אפילו רגע אחד נוסף – עליה לחזור לשולחן המו״מ עוד היום!״

צילום: מטה משפחות החטופים

3 תגובות

  1. לאחר יותר מחצי שנה נזכרים לשחרר סרטון, תצאו את כל הסרטונים נכון זה כואב איך צריך שכל העולם יראה מה עשו לנו, ועדיין אנחנו מתייחסים אלהם יפה

Back to top button