מבזקיםפוליטי / מדיני

ראש הממשלה לשעבר מתוודה: "לא קיימתי הבטחת בחירות מאוד משמעותית"

ראש הממשלה נפתלי בנט השתתף בערב מורשת של התנועה החינוכית ׳חמש אצבעות׳. בשיחה עם מנכ"ל התנועה עמיר מנחם, בפניהם של למעלה מ-1000 חניכי ובוגרי התנועה אמר בנט: ״עשיתי המון שגיאות במהלך הדרך, זו הייתה טלטלה, בוודאי שיש דברים שאני מצטער עליהם.״

״למשל אני לא קיימתי הבטחת בחירות מאוד משמעותית, אני אמרתי אני לא אשב עם ההוא ועם ההוא וישבתי עם ההוא וההוא, הסיבה שישבתי עם מי שאמרתי שלא אשב איתו הייתה כי רציתי להוציא את ישראל מהכאוס להוציא את ישראל מבחירות חמישיות ושישיות ושבעיות", הוסיף.

ראש הממשלה לשעבר אמר כי השגיאה הייתה שהוא הבטיח מההתחלה הבטחה מטופשת כדבריו, "לא הייתי צריך להבטיח את ההבטחות האלה, אבל למדתי. גם עכשיו כשהילד שלי דוד אומר, ביום שישי אנחנו יוצאים לטיול? אני עונה לו: אנחנו נעשה השתדלות לצאת לטיול, כבר לא מוציאים ממני הבטחות, היו שגיאות גם בבחירת אנשים״.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

כאמור, את הדברים אמר ראש הממשלה לשעבר אל מול למעלה מאלף אנשים בוגרי, חניכי ומשפחות תנועת 'חמש אצבעות' במהלך ערב המורשת המסורת שהתקיים במתחם הסינמה סיטי בגלילות והוקדש לזכרם של 15 מבוגרי התנועה שנפלו במלחמת חרבות ברזל.

תנועת חמש אצבעות הינה תנועה חברתית-חינוכית הפועלת לקדם מצויינות ערכית, לפתח חוסן ומנהיגות בקרב בני נוער. לתנועה מספר מרכזים בישראל עם 3000 חניכים ומספר דומה של בוגרים ששירתו שירות משמעותי מאוד בצה"ל, התנועה מפעילה מכינה קדם צבאית.

עמיר מנחם מנכ"ל ומייסד התנועה: ״תפקידנו לגדל כאן דור צעיר שיקח אחריות לא רק בזירה הביטחונית דרך שירות משמעותי בצה״ל. אלא גם ע״י כניסה לזירה הציבורית, לעולם תקשורת, הכלכלה והחינוך, ניקח חלק בבניית המדינה מחדש וניצור כאן עתיד ראוי למען כל אלו ששילמו את המחיר בחייהם".

מנחם ציין כי ״המשבר העיקרי של מדינת ישראל הוא פנימי. הקרע הפנימי הוא זה שהוביל למצב הקיים ואנחנו נהיה חלק מרכזי בשינוי ובתיקון שנדרש כדי להחזיר את מדינת ישראל לדרך הישר.״

נפתלי בנט - עמיר מנחם
צילום: יובל רומנו
צילום: יובל רומנו

2 תגובות

Back to top button