מירב מיכאלי: ״נתניהו רואה את התהום אלא שמבחינתו, שאנחנו ניפול״
יו״ר מפלגת העבודה, חברת הכנסת מירב מיכאלי כתבה לפני זמן קצר (רביעי) ברשת החברתית X והתייחסה לנאום גלנט מוקדם יותר היום. ״מדינת ישראל היא רכבת שדוהרת לעבר תהום ואף אחד לא מצליח.ה לעצור אותה. גלנט הרים היום תמרור והודה שגם הוא, כשר ביטחון, רואה את התהום הקרבה ולא מצליח להסיט את ההגה.״ כתבה.
״נתניהו רואה את התהום אלא שמבחינתו, שאנחנו ניפול, העיקר שהוא לא. הסיסמאות השקריות שלו לא משנות את המציאות – והמציאות היא שתאוות השלטון שלו מובילה אותנו לחורבן.״ הוסיפה מיכאלי.
מדינת ישראל היא רכבת שדוהרת לעבר תהום ואף אחד לא מצליח.ה לעצור אותה. גלנט הרים היום תמרור והודה שגם הוא, כשר ביטחון, רואה את התהום הקרבה ולא מצליח להסיט את ההגה.
נתניהו רואה את התהום אלא שמבחינתו, שאנחנו ניפול, העיקר שהוא לא. הסיסמאות השקריות שלו לא משנות את המציאות – והמציאות…— Merav Michaeli מרב מיכאלי (@MeravMichaeli) May 15, 2024
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![מירב מיכאלי](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-21-at-11.12.16.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
לכי הביתה לקומה ראשונה או שנייה. את לא מעניינת אף אחדאחת
את מיזמן נפלת ןתקעת את המסמיר האחרון במיפלגה שלך