בכיר בחמאס אמר לסוכנות הידיעות הצרפתית AFP כי "לא ראינו בעיות מהותיות בהצעה שהגישו לאחרונה ישראל ומצרים לגבי הסכם הפסקת האש ברצועת עזה." לדבריו, "האווירה חיובית אלא אם יהיו מכשולים חדשים מצד ישראל". משלחת חמאס בראשות חליל אל-חיה תציג תגובה להצעת הפסקת האש במהלך פגישה עם מתווכים מצרים וקטארים מחר (שני) בקהיר.
אין בהם אמונה…רפיח עכשיו עד שמגיעים לסינוואר.ודף.וכל השאר שיחד איתם.אסור לוותר להם בשום אופן
התחילו לרעוד שאמרנו נכנסים לרפיח