גבר כבן 40 אותר לפני זמן קצר (שלישי) עם סימני מכת חום בעת שטייל בשטח פתוח סמוך לגן לאומי מצדה. חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע מסוק צה"ל העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים שערי צדק, במצב קל עם סימני מכת חום והתייבשות.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/12/גן-לאומי-מצדה-מנו-גרינשפן-4.jpg?resize=500%2C334&ssl=1)
גבר כבן 40 אותר לפני זמן קצר (שלישי) עם סימני מכת חום בעת שטייל בשטח פתוח סמוך לגן לאומי מצדה. חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע מסוק צה"ל העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים שערי צדק, במצב קל עם סימני מכת חום והתייבשות.