חדשות חוץמבזקים

שר החוץ ישראל כ"ץ הנחה את נציגויות ישראל באירופה להיערך

שר החוץ ישראל כ"ץ הנחה היום (ראשון) את הנהלת משרד החוץ, נציגות משרד החוץ לאיחוד האירופאי ושגרירויות ישראל באירופה להגביר את הקמפיין נגד איראן, בקרב מדינות האיחוד האירופי לקראת כינוס ה-FAC של שרי החוץ האירופים מחר לדיון בנושא הסנקציות על איראן.

המטרה המרכזית היא הטלת סנקציות על פרויקט הטילים של איראן, כולל על אספקת טילים לכל גופי הטרור הפרוקסים המשויכים אליה במזרח התיכון.

כיום, מוטלות סנקציות רק בנושא הכטב"מים ובאופן מצומצם בהקשר הרוסי בלבד. הקמפיין מגיע בהמשך לעשרות שיחות שניהל השר כ"ץ עם מקביליו באירופה כדי לשכנע אותם לקדם ולתמוך בסנקציות על איראן עם המסר הברור: "התוקפנות האיראנית לא תיגמר מול ישראל ובמזרח התיכון, אלא תגיע גם אליכם, וחייבים לנקוט בכל האמצעים כדי לבלום את איראן כעת, באמצעות סנקציות חריפות בארה"ב, באיחוד האירופי ובמדינות נוספות, ובידוד איראן וארגוני הטרור הקשורים אליה".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

השר כ"ץ העלה ציוץ בחשבון ה-X לו עם תיוג של שרי החוץ של האיחוד האירופאי והציבור הרחב כדי להשפיע על מקבלי ההחלטות, עם המסר הברור לגבי סכנת הטילים האיראנית: "חייבים לעצור את איראן היום – לפני שיהיה מאוחר".

בציוץ נכתב כי "פרויקט הטילים של איראן מסכן את העולם. אני קורא לשרי האיחוד האירופי להטיל סנקציות על פרויקט הטילים האיראני – חייבים לעצור את איראן עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי".

במקביל, תימשך ותוגבר הפעילות בנושא ההכרזה על משמרות המהפכה כארגון טרור הדורשת פעילות פנים מדינתית מוקדמת.

שר החוץ ישראל כ"ץ אמר לשרי החוץ של האיחוד האירופי: "אני קורא לכם להטיל סנקציות על פרויקט הטילים האיראני".

תגובה אחת

Back to top button