תאונות דרכים
רוכב אופנוע בן 20 נפצע בינוני מפגיעת רכב בכפר סבא
רוכב אופנוע כבן 20 נפגע לפני זמן קצר (שלישי) מרכב ברחוב וייצמן בכפר סבא. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים מאיר במצב בינוני, עם חבלה רב מערכתית.
![תאונה - אופנוע - בת ים](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-30-at-21.17.05.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
רוכב אופנוע כבן 20 נפגע לפני זמן קצר (שלישי) מרכב ברחוב וייצמן בכפר סבא. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים מאיר במצב בינוני, עם חבלה רב מערכתית.