מבזקיםמשפטי/פלילי

הצהרת תובע הוגשה: שני קטינים הניחו מטען צינור בכניסה לדירה בת״א

בלשי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב עצרו בשבוע שעבר חשוד קטין בן 17 בהנחת מטען צינור בכניסה לדירה בבניין מגורים ברחוב לוי אשכול בתל אביב בתאריך 23.8.23. יחד איתו נעצר חשוד נוסף במעורבות באירוע, קטין בן 16.5 היום, בסיום החקירה, הוגשה נגד החשודים הצהרת תובע

בתאריך 23.8.23 התקבל דיווח במשטרת מחוז תל אביב על פיצוץ והצתה בכניסה לדירה בבניין מגורים ברחוב לוי אשכול בתל אביב. נגרם נזק לרכוש בבניין ולא היו נפגעים. שוטרי וחבלני מחוז תל אביב הגיעו לזירת האירוע במידי ופתחו בחקירה.

מפרטים ראשונים אודות האירוע התברר לחוקרים של מרחב הירקון כי הפיצוץ וההצתה נגרמו כתוצאה מהפעלת מטען צינור שהונח על ידי חשוד רעול פנים עם קסדה על ראשו ליד הדלת של כניסה לדירה. כמו כן התברר לחוקרים כי מדובר באירוע פלילי על רקע סכסוך בין כנופיות פשע באזור גוש דן.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

במהלך החקירה הסמויה שהתנהלה ביחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב ירקון וביחידה המרכזית של מחוז תל אביב הצליחו החוקרים להגיע לזהותו של החשוד בהנחת מטען צינור והפעלתו והוא נעצר בשבוע שעבר על ידי בלשי הימ"ר. מדובר בקטין בן 17 ממרכז הארץ. כמו כן עצרו בלשי הימ"ר קטין נוסף, בן 16.5, ממרכז הארץ, החשוד במעורבות בהנחת המטען. החשודים הועברו לחקירה בימ"ר תל אביב.

במהלך החקירה הצליחו החוקרים לאסוף ראיות הקושרות את החשודים לביצוע עבירות המיוחסות להם. מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבית משפט השלום לנוער בבת ים והיום במהלך הדיון הוגשה נגדם הצהרת תובע של פרקליטות מחוז תל אביב עם כוונה להגיש נגד החשודים כתב אישום ובקשה למעצרם עד תום ההליכים.

מטען - כניסה לדירה
צילום: דוברות המשטרה
מטען - כניסה לדירה
צילום: דוברות המשטרה

תגובה אחת

  1. אבל מה יכול להיות המניע שלהם? נודה ל"צבע אדום" אם ימשיכו לעקוב אחר התיק, ויעדכנו אותנו.

Back to top button