חדשות הארץמבזקים

ראש מועצת שומרון: ״הדבר הזה יביא גל טרור רצחני בכל הארץ״

בעקבות הפיגוע אתמול (שישי) בחומש, ראש מועצת שומרון יוסי דגן שוחח עם מח"ט שומרון אל"מ שמעון סיסו וקיבל עדכון ממנו ומלוחמים בשטח, וכן מראשי ישיבת חומש. ראש מועצת שומרון הפנה אצבע מאשימה כלפי הרשות הפלסטינית המנסה לייצר כלשונו "דה עזתיזציה" של צפון השומרון וקרא לממשלה ״להפוך את השולחן״.

עוד אמר דגן כי "הרשות הפלסטינית והחמאס רוצים להפוך את איזור צפון השומרון לדרום לבנון. הממשלה כולה ובראשה ראש הממשלה, שר הביטחון, הפיקוד הבכיר בצה"ל, הרמטכ"ל ואלוף פיקוד מרכז, חייבים להפוך את השולחן שוב באיזור צפון השומרון.״

״אם לא תהיה פעולה נחושה המצב עלול להתהפך ולא רק בצפון השומרון, אלא מכאן לצאת לכל איזור המרכז השפלה והשרון כפי שהיה כבר מספר פעמים בעבר, אם בצפון השומרון מצב הדומה לרצועת עזה, הדבר הזה יביא גל טרור רצחני בכל הארץ, ברור לכולם שהמבחן של הממשלה והפיקוד הבכיר בצבא יהיה האם הופקו הלקחים מטבח השביעי באוקטובר, או שאנחנו עדיין שבויים בקונספציות השישי לאוקטובר". הוסיף.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

"בשם ההתיישבות בשומרון וכל עם ישראל מחבק את תלמידי ומשפחות ישיבת חומש השומרים על מדינת ישראל מחומש – ההר המשקיף לעבר תחנת הכח בחדרה, נתניה ותל אביב, ולחיילי צה"ל השומרים מכאן על כל מדינת ישראל", הוסיף דגן לסיום.

צילום: מועצה אזורית שומרון

Back to top button