הרב צבי טל, פצוע פיגוע הדקירה שהתרחש היום (רביעי) בנווה יעקב, מטופל בשעה זו בהדסה הר הצופים על ידי צוות טראומה והמחלקה לרפואה דחופה כאשר מצבו יציב. הרב טל התראיין ממיטתו בבית החולים וסיפר על האירוע.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Image-2024-03-06-at-17.30.41-1.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![הרב צבי טל - פיגוע](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Image-2024-03-06-at-17.30.41.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
צילום: דוברות הדסה
הרב צבי טל, פצוע פיגוע הדקירה שהתרחש היום (רביעי) בנווה יעקב, מטופל בשעה זו בהדסה הר הצופים על ידי צוות טראומה והמחלקה לרפואה דחופה כאשר מצבו יציב. הרב טל התראיין ממיטתו בבית החולים וסיפר על האירוע.
בריאות
רפואה שלמה🙏
רפואה שלמה אמן
ימח שמם אין להם טיפת חמלה
רפואה שלמה אמן
רפואה שלמה אמן
רפואה שלמה במהרה 🙏
רפואה שלמה אמןןןן צדיק