מבזקיםמשפטי/פלילי

חשד לאונס קבוצתי מזעזע באשדוד: "החבלות על גופה ממחישות את חוסר חמלתם"

משטרת אשדוד פתחה בחקירה במוצאי יום העצמאות, בעקבות דיווח שהתקבל במוקד המשטרה על ידי אישה בשנות ה 40 לחייה, לפיו ארבעה גברים ביצעו בה עבירות מין בדירה אליה הובילו אותה בעיר אשדוד.

חוקרי המשטרה זמן קצר לאחר הדיווח הראשוני, הגיעו לדירת החשודים (שנות 20-40, מולדובה) ועצרו אותם לחקירה, בחשד לעבירות של אונס קבוצתי ועבירות מין חמורות תוך ניצול מצב.

חוקרי המשטרה במשך מספר ימים, פעלו ברגישות יתרה עם הקורבן ולאחר מאמצי חקירה, החליטה לחשוף בפניהם את אשר אירע לדבריה, בזמן שהייתה לכאורה בגילופין ואחד החשודים לפי החשד הבחין בה ברובע ב' בעיר, משם הוביל אותה אל הדירה, ובמשך מספר שעות כאמור לפי החשד ביצעו בה החשודים עבירות מין חמורות ותקפו אותה בזמן שהכרתה מעורפלת לכאורה.

מעצרם של כלל החשודים הוארך תחילה על ידי בית משפט השלום, ואמש בדיון נוסף בעניינם, מעצרם של שניים מהם הוארך עד ה 4.5.23, ושניים נוספים שוחררו בתנאים מגבילים, אך בערר שהגישה המשטרה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע לפני זמן קצר (שלישי), הוחלט להפוך את ההחלטה ולהותיר אותם במעצר עד לתאריך 4.5.23. בית משפט השלום אסר לפרסם את שמם של החשודים.

רפ"ק קרן טולדנו, קצינת החקירות והמודיעין במשטרת אשדוד: "מדובר במקרה אכזרי של אונס קבוצתי תוך ניצול מצבה של אשה חסרת ישע, מבלי שהייתה לה כל יכולת להתגונן מפני החשודים. החבלות על גופה של המתלוננת ממחישות את חוסר חמלתם, ואנחנו משקיעים את מרב המאמצים למיצוי דין עם החשודים."

חשד לאונס קבוצתי מזעזע באשדוד: "החבלות על גופה ממחישות את חוסר חמלתם"
אילוסטרציה
Back to top button