מבזקיםמשפטי/פלילי

נפצע אנוש ושניות לפני שאיבד את הכרתו אמר לבן דודו – "דוד בלאל ירה בי"

בתאריך 08/03/23, סמוך לשעה 16:00, התקבל דיווח במוקד המשטרה על אירוע קטטה וירי בכפר טמרה יזרעאל. כתוצאה מהירי נקבע מותו של תושב המקום, קטין בן 17, ולמקום הוזנקו כוחות משטרה רבים שהחלו בחקירת נסיבות הירי.

מחומר החקירה עלה כי התפתח ויכוח בתוך המשפחה על רקע שטח אדמה שנמצא בין ביתו של המנוח לביתו של הנאשם, שבעקבותיו פרצה הקטטה ובוצע הירי ממנו נהרג המנוח.

כאמור, שוטרי המחוז הצפוני שהגיעו לזירת האירוע ביצעו פעולות חקירה מהירות במהלכם נתפס לאחר זמן קצר הנשק, ממנו על פי החשד בוצע הירי, אותו ניסו להסליק ברפת סמוכה למקום באמצעות חשוד נוסף.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

עוד עולה מחקירת היחידה המרכזית של המחוז הצפוני כי במהלך הקטטה התקשרה אחותו של הנאשם, קראה לו להגיע למקום בדחיפות ולאחר מכן צעקה לעבר המעורבים- "בלאל יגיע ויהרוג אתכם".

הנאשם הגיע לזירה ועל פי החשד עלה לגג המבנה וביצע ירי מרובה ציד לעבר ביתו של המנוח, שעמד בגרם המדרגות ונפצע באורח אנוש. זמן קצר לפני שהמנוח שאיבד את הכרתו אמר לבן דודו- "דוד בלאל ירה בי".

הנאשם, בלאל זועבי, נעצר ולאחר חקירה אינטנסיבית של חוקרי היחידה המרכזית של משטרת מחוז צפון שארכה שבועות יוגש כנגד הנאשם כתב אישום בגין רצח של המנוח על ידי פרקליטות מחוז צפון.

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

Back to top button