מבזקיםפוליטי / מדיני

נתניהו על איומי נסראללה: "הוא יודע מה מחכה לו ואם הוא לא יודע, אז הוא יידע"

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר הערב (חמישי) כי הערכות אגף המודיעין על הסבירות למלחמה הן "מופרזות" אולם ישראל תמיד ערוכה. נתניהו אמר את הדברים בראיון לערוץ 14. בהתייחסו לאיומים ולתקיפה בסוריה הוסיף ראש הממשלה כי התקיפה בוצעה בתגובה למגידו. "תקפנו את חיזבאללה אווירית וקרקעית, יש לדבר הזה תכניות המשך. התקיפה שלנו בלבנון לכדה את תשומת לב בכירי החיזבאללה".

לשאלה האם יש פיתוי תקיפה של נסראללה על ישראל בעקבות המשבר הפנימי השיב נתניהו – "הוא יודע מה מחכה לו אבל אם הוא לא יודע מה מחכה לו אז הוא ידע."

בהתייחסו לרפורמה המשפטית, למחאה ולטענות לסרבנות אמר נתניהו "הדבר הראשון הוא לשלול את תופעת הסרבנות. מדינת ישראל לא יכולה להתקיים בלי צה"ל וצה"ל לא יכול להתקיים עם סרבנות. הדבר השני הוא שרוב רובו של הציבור מסכים היום שצריכים תיקונים במערכת המשפט. אני חושב שצריך למצות את הניסיון להגיע להסכמות על הרפורמה המשפטית. השר יריב לוין ואני הולכים יד ביד. אני מאוד מעריך אותו. הוא פטריוט ואציל נפש". עם זאת, נתניהו לא מוכן לנקוב בדדליין למגעים בבית הנשיא.

בהתייחסו לטענות שהוא נראה יושב במסעדה בלונדון ואוכל במסעדה לא כשרה כאשר למחרת צריך היה להגיע להצביע על חוק החמץ הסביר נתניהו כי מדובר בפייק ניוז "מישהו ישב שם ואכל בעצמו שרצים וצילם את זה כאילו אני זה שאוכל. פשוט חבורה של פייק מתמשך ההזויים הללו".

אגב, בערוץ 14 דווחו כי נרשמו שיבושים בשידור החי מתוכנית הפטריוטים בזמן שראש הממשלה נתניהו באולפן.

בנימין נתניהו
צילום: קובי גדעון, לע"מ

33 תגובות

  1. מגננה מגננה מגננה זה מה שיודעים כל חג הם הורסים לנו וכולנו במגננה הבחירות הבאות חכו לי בסיבוב

  2. החיזבאללה ראו בדיוק איך האפס עושה הצגות של תקיפה .
    בחיזבאללה מכירים ויודעים עד כמה מושחתניהו כלומניק .

  3. أسعد عياد לפחות יש מקלטים לכם יש ביובים 🤣🤣✌️🇮🇱🇮🇱🇮🇱🤫

  4. 🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🥇🙌

  5. שמאלנים מנאייק תגיבו על הפרצוף המכוער שלכם עם החאצקונים …עלק יפיי נפש אתם השטן של העולם

  6. דיבורים כמו חול ואין מה לאכול שקרן נישאר שקרן הרסת את המדינה , אפילו נסראלה שם עלייך קצוץ

Back to top button