מבזקיםפוליטי / מדיני

המג"ד במילואים האשים את ראש הממשלה: "אתה הסרבן". נתניהו השיב: "שקר מוחלט"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הואשם הבוקר (שלישי) באופן קשה ביותר על ידי שלומי רייזמן, מג"ד במילואים שתקף אותו במכתב שכתב ובו האשים אותו בסרבנות ואף מהתחמקות משירות במלחמת לבנון ב-1982, אך מסביבתו של ראש הממשלה מיהרו להגיב ולהפריך את טענותיו של רייזמן, מאחר ובאותו הזמן מונה נתניהו לציר המדיני בוושינגטון. "במלחמת לבנון הראשונה שיתף אותי דני ב' ז"ל שהטיל עליך משימה במסגרת מילואי היחידה. המשימה לא הייתה לרוחך אז 'הברזת' לו ונעלמת", כתב רייזמן במכתבו.

מתוך עמוד הטוויטר של אור הלר: @OrHeller

בפתח תגובתו, אמר נתניהו: "הטענות של שלומי רייזמן הן שקר מוחלט. הוא כלל לא היה מפקדו במילואים של ראש הממשלה נתניהו, שכן כשרייזמן מונה למג״ד במילואים נתניהו כבר שירת את המדינה כציר ישראל בוושינגטון וכשגריר ישראל באו״ם. ראש הממשלה נתניהו הקדיש את חייו למען ביטחון ישראל ואף סיכן את חייו מספר פעמים בקרבות אש במלחמת ההתשה בתעלת סואץ׳ ובמבצעים רבים. הוא אף נפצע במבצע לשחרור חטופי מטוס סבנה."

עוד אמר נתניהו: "כאיש מילואים ראש הממשלה נתניהו חזר מלימודיו בארה״ב על מנת להשתתף במלחמת יום הכיפורים ושנה לאחר מכן הוא חזר שוב מלימודיו בחו״ל כדי להתנדב לשירות מילואים. חודש לפני מלחמת לבנון הראשונה, ראש הממשלה נתניהו מונה לתפקיד ציר ישראל בוושינגטון כדי לסייע במלחמת ההסברה על דעת הקהל בארה״ב. ערב יציאתו לשליחותו המדינית, פרצה המלחמה. ראש הממשלה נתניהו התייצב ביחידתו ותוך זמן קצר יצא לסיור מיוחד בהרי השוף מעל ביירות, שהוכן עבור שליחותו המדינית. משם הוא יצא מייד לוושינגטון והתייצב לצידו של משה ארנס בחזית המאבק המדיני וההסברתי הקשה של ישראל לכל אורך המלחמה."

"בכל עת שנקרא לדגל, ראש הממשלה נתניהו התייצב לשירות מילואים. כך הוא מצפה מכולם לעשות והוא מלא הערכה למשרתי המילואים שנושאים בנטל הגנת המדינה." הוסיף נתניהו לסיום.

מתוך עמוד הטוויטר של חיים הר-זהב: @haimhz
ראש הממשלה בנימין נתניהו
ארכיון. צילום: עומר מירון, לע״מ

5 תגובות

  1. מה נאחל לכל הקנאים המשמיצים השקרנים והמסיתים״ תחיו ותאכלו את ה❤️ רק ביבי רק ביבי ולך ביבי נאחל חג שמח בריאות ואריכות ימים 👑🇮🇱👑🇮🇱👑🇮🇱

  2. ביבי להתעצבן פרושו להעניש את עצמך על טיפשותם של אחרים.עזוב לא להתייחס🌹🌹🥂🌹🥂💜💜💜

Back to top button