בידורמבזקים

דוגמנית ישראלית פרסמה תמונת עירום שלה ברשת החברתית ויש לזה סיבה

הדוגמנית וכוכבת "האח הגדול", דיאן שוורץ שיתפה את העוקבים שלה בסטורי בעמוד האינסטגרם תמונת עירום שלה שהופצה ברשתות החברתיות והדגישה כי מדובר בתמונה מזויפת.

דיאן שוורץ
צילום מסך מתוך: אינסטגרם, instagram.com

שוורץ העלתה את התמונה המזויפת ולצידה את התמונה המקורית בה היא לבושה בבגד ים וכתבה: "שבוע טוב? לא כל כך! אני מזועזעת. מסתבר שרצה תמונה מזוייפת שלי בעירום! קם בנאדם בבוקר, לוקח תמונה בבגד ים, מלביש עליה גוף עירום ומפיץ את זה בכל מקום. מישהו השתגע?".

"מדברים הרבה על הבינה המלאכותית ומה שזה הולך להביא" הוסיפה דיאן, "אבל מישהו הגזים ולקח את זה צעד אחד קדימה מדי".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

דיאן ביקשה שלא להמשיך להפיץ את התמונה המזויפת "אל תתנו יד לדברים האלה. זו יכולה הייתה להיות ילדה צעירה שלא יודעת איך להתמודד עם זה. מפחיד"

דיאן שוורץ
צילום מסך מתוך: אינסטגרם, instagram.com

הדוגמנית התייחסה לתגובות על כך שלמעשה היא מפיצה כעת את התמונה בעצמה ונותנת לזה במה והשיבה: "היו כאלה ששאלו אותי למה וויתרתי על הפרטיות שלי כשפרסמתי את מה שקרה לי, ובעצם נתתי במה לסוטים האלה. זו הסיבה. כי אני יודעת איך בחורה צעירה (וגם לא צעירה) עלולה להגיב בסיטואציה כזאת. אל תתנו לזה יד! אני אמשיך להילחם בתופעות המזעזעות האלו, והלוואי שאף אישה לא תחווה דבר כזה או אחר לעולם".

דיאן שיתפה בסטורי גם את התגובות שקיבלה וביניהם מישהי שכתבה לה: "אמאלה הייתי מתאבדת אם היו עושים לי דבר כזה".

נדגיש כי הפצת תמונות עירום או סרטוני עירום של אדם ברשתות החברתיות ללא הסכמת המצולם הינה עבירה פלילית שהעונש הוא עד חמש שנות מאסר.

תגובה אחת

Back to top button