מבזקיםמשפטי/פלילי

בשל חשד שהיא גונבת לו קנאביס: בן 22 מנס ציונה מואשם שרצח את אחותו

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה היום (שלישי) לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום כנגד נאשם (22) מנס ציונה לאחר שרצח את אחותו כי חשד שהיא גונבת ממנו קנאביס.

מכתב האישום שהגישה עורכת הדין הילה צור עולה כי הנאשם ואחותו התגוררו יחד עם הוריהם בדירה בנס ציונה. בחודש פברואר האחרון, החל הנאשם לחשוד באחותו שהיא גונבת ממנו קנאביס שהוא רוכש לצריכה עצמית ולכן החליט לגרום למותה. כדי להוציא את התכנית לפועל, הכין הנאשם תיק עם חוטי חשמל, דבק סלוטייפ ובדים שונים.

ב20/2/23 יצא הנאשם למטבח עם התיק, כשאחותו נמצאת במטבח עם גבה אליו, אז חנק אותה באמצעות ידיו תוך שהיא מנסה להשתחרר ממנו. אז לקח סכין מאחת ממגירות המטבח תוך שהוא מקלל אותה: "תפסיקי לשקר לי כבר יא בת זונה". האחות בתגובה זעקה לעזרת סבה שהתגורר בקומה הראשונה בבית, הצליחה להשתחרר מאחיזתו ורצה לחדרה תוך שהוא רודף אחריה. השניים הגיעו לחדרה של האחות, שם משך הנאשם בשיערה, לפת את צוואה ודקר אותה במותנה. כתוצאה מכך הסכין נשברה והנאשם חזר לחנוק את האחות תוך שהוא מתעלם מתחנוניה שיפסיק.

כשהנאשם הבחין שאחותו לא מראה עוד סימני התנגדות, עזב אותה בחדרה והלך לנעול את דלת הכניסה לדירה בזמן שהסב מתחנן שיפתחו לו. כשהסב הבין כי תחנוניו לא מועילים, פנה לעזרה מדייר שהתגורר בקומת המרתף.

בהמשך, הנאשם חזר למטבח, לקח סכין נוספת, נכנס שוב לחדר השינה של אחותו כשהיא מוטלת על המיטה, וכדי לוודא את מותה, דקר אותה בגרונה. לאחר כן, עזב הנאשם את האחות שותת הדם, נכנס לחדר המקלחת שבחדרו, בלע כדורים עם אלכוהול התפשט מבגדיו והתיישב על רצפת חדר. במקביל, הדייר מקומת המרתף הצליח להיכנס אל הדירה הנעולה דרך אחד החלונות, אז הבחין בגופת המנוחה מוטלת על רצפת חדרה ודיווח לכוחות ההצלה.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים ציינה עו"ד צור: "המשיב ביצע את הרצח באופן אכזרי, בקור רוח ולאחר תכנון… האכזריות שבמעשי המשיב והתכנון המדוקדק שקדם להם מצביעים על מסוכנותו הגבוהה לציבור."

כתב האישום מייחס לנאשם עבירת רצח בנסיבות מחמירות.

בשל חשד שהיא גונבת לו קנאביס: בן 22 מנס ציונה מואשם שרצח את אחותו
אילוסטרציה. צילום: דוברות המשטרה

35 תגובות

  1. אנשים רעים ( בשל גניבת קנאביס ) הבן אדם כל החיים שלו במחלקות פסיכיאטריות , מדבר לעצמו – שומע קולות . חח בשל גניבת קנאביס ההיא מתה , ההוא בתחלואה כפולה לכל החיים ואלה מסקרים במשפט פתיח בשל גניבת קנאביס הלוואי לאמא שלכם יגנבו ככה את הקנאביס יא הזוים🤣

  2. במשך שנתיים צצים מקרים מזעזעים שלא שמענו על תדירות כזאת גבוהה של פסיכים אני מתחילה לחשוד שיש לזה קשר לחיסונים לפני זה לא היה ככה אבל את זה נדע רק בעוד 30 שנה

  3. Yossi Shukroon תיזהר לגעת לי בגראס שלי למה אני גומר עלייך😂

  4. איזה מזעזע 😥😥😥😥😥😥😥🤦‍♀️ לא נתפס.
    יהי זכרה ברוך 🙏

  5. ישרמוטה איך אפשר לרצוח ועוד את אחותך בשר ודם שלך יגועל נפש יפסיכיאטר מדינה של משוגעים אין יום שלא קורה משהו סמרטוט ריצפה

  6. אחרית הימים! אין מילים,עולם הולך ונעלם איבוד הצלם האנושי🤬😓

Back to top button