חדשות הארץמבזקים

מזכירתו ועוזרתו האישית לשעבר של נתניהו הלכה לעולמה: "אין גבול לצער וליגון"

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד, בנימין נתניהו, התייחס לפני זמן קצר (חמישי) לפטירתה של מזכירתו ועוזרתו האישית לשעבר, חני בליוויס. נתניהו ספד לה בצער וציין כי בלייויס עבדה לצידו כמעט 30 שנים.

בפתח דבריו אמר נתניהו: "רעייתי שרה ואני, יאיר ואבנר, מבכים בצער עמוק על פטירתה של חני בליוויס – חברתי הטובה, מזכירתי ועוזרתי האישית זה כמעט 30 שנה. במשך שנים חני התמודדה בגבורה עם מחלת הסרטן. לצערי, למרות כל המאמצים, חני הלכה היום לעולמה. הספקתי לבקר אותה לפני ימים אחדים וגם לדבר איתה שלשום, בפעם האחרונה. אין גבול לצער וליגון שמשפחתי ורבים אחרים חשים בשעה זו. "

"חני הייתה חלק בלתי נפרד מנוף חיינו. היא תמיד הייתה שם, לצידי. מחויבותה הבלתי מעורערת לליכוד ולמדינת ישראל היו עדות לאופיה ולאהבתה לארצנו. המסירות שלה לתפקידה ולי אישית הייתה חסרת תקדים, ואני לא יכול להודות לה מספיק על כל מה שעשתה עבורי ועבור מדינת ישראל. תנועת הליכוד איבדה היום חברה נפלאה שתחסר לכולנו." הוסיף.

לסיום, אמר: "בשמי, בשם משפחתי ובשם מפלגת הליכוד, אני שולח את תנחומיי העמוקים למשפחתה: לאמא אביבה, לאחים ולאחיות – ספי, רונית, גלית, אלי ומומי, לילדים – הילה, לורה, יוסי וכפיר. יהי זכרה ברוך."

בנימין נתניהו - חני בליוויס
צילום: ללא קרדיט

תגובה אחת

Back to top button