מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: על רקע אובססיביות וקנאה – תקף את חברתו לשעבר ובן זוגה

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה לבית משפט המחוזי בעיר, כתב אישום נגד עמרי בליץ (19) מחולון בגין עבירות איומים, אלימות והחזקת סכין. זאת לאחר שמתוך קנאה תקף את חברתו לשעבר ובן זוגה.

מכתב האישום, שהוגש ע"י עו"ד פנינה לוי, עולה כי הנאשם על רקע אובססיביות וקנאה למתלוננת – בת זוגו לשעבר, איים עליה לבל תנהל מערכת יחסים עם אדם אחר מלבדו. לאחרונה תקף הנאשם את המתלוננת ובן זוגה הנוכחי (המתלונן) באמצעות סכין ותרסיס גז פלפל.

הנאשם דקר את המתלונן מספר רב של פעמים, גרם לו לחבלות חמורות, ופצע את המתלוננת. במהלך האירוע ניסה המתלונן ללא הצלחה להדוף את הנאשם באמצעות איום בנשקו האישי אותו החזיק כשוטר במג"ב. בעקבות האירוע המתלונן הובל מורדם ומונשם לבית החולים והוכנס לניתוח חירום. אלמלא מאמצי הטיפול של הצוותים הרפואיים, עלולה הייתה להיגרם תוצאה קטלנית ממעשיו של המשיב.

אישום: על רקע אובססיביות וקנאה - תקף את חברתו לשעבר ובן זוגה
אילוסטרציה. קרדיט: pixabay

בבקשת המעצר צוינה עו"ד לוי כי "מסוכנותו זו של המשיב אף מתעצמת לנוכח טיבו של המניע שגרם למשיב, למשמע קולו של גבר זר הנמצא במחיצת בת זוגו לשעבר, להגיע אליהם, מצויד בסכין ולנהוג כלפי המתלוננים באלימות קשה. התנהגותו האימפולסיבית זו של המשיב, בהמשך ישיר להתנהגותו האובססיבית והאלימה כלפי המתלוננת בזמן מערכת היחסים ביניהם ולאחר פרידתם מעידים עשרות מונים על מסוכנותו למתלוננים ולציבור בכלל.".

לנאשם יוחסו עבירות איומים, החזקת סכין שלא כדין, חבלה בכוונה מחמירה ופציעה בנסיבות מחמירות.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Back to top button