הודעות דוברותמבזקים
גנץ: הגעתי היום לעצרת לציון 40 שנה למערכת ״שלום…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/06/גנץ-הגעתי-היום-לעצרת-לציון-40-שנה-למערכת-״שלום.jpg?w=708&ssl=1)
הגעתי היום לעצרת לציון 40 שנה למערכת ״שלום הגליל״ בקריית שמונה.
אם נידרש למבצע בלבנון – הוא יהיה עוצמתי ומדויק. הוא יגבה מחיר כבד משלוחי איראן – חיזבאללה, וממדינת לבנון. מול איום על אזרחי ישראל, שום תשתית שמשמשת לפגיעה בנו לא תהיה חסינה. https://t.co/Z2Q0c7twqy
הגעתי היום לעצרת לציון 40 שנה למערכת ״שלום הגליל״ בקריית שמונה.
אם נידרש למבצע בלבנון – הוא יהיה עוצמתי ומדויק. הוא יגבה מחיר כבד משלוחי איראן – חיזבאללה, וממדינת לבנון. מול איום על אזרחי ישראל, שום תשתית שמשמשת לפגיעה בנו לא תהיה חסינה. pic.twitter.com/Z2Q0c7twqy
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) June 22, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.