מבזקיםתאונות עבודה

קריסת התקרה בת"א: נקבע מותו של הפועל שנלכד בהריסות

פועל כבן 30 נהרג לפני זמן קצר (שלישי) לאחר שתקרה קרסה עליו בבניין בשיפוצים ברחוב זרובבל בתל אביב. צוותים של לוחמי אש מתחנת תל אביב חילצו את הפועל הלכוד מההריסות, והעבירו אותו לידי כוחות הרפואה. חובשים ופראמדיקים של מד"א יחד עם חובשי איחוד הצלה ביצעו בו בדיקות רפואיות ונאלצו לקבוע את מותו במקום. כמו כן, הם העניקו במקום סיוע רפואי ראשוני לפועל אחר, כשהוא במצב קל וחבול בראשו.

החובשים של מד"א יוסף נהון ושמעון פנחס, סיפרו: "כשהגענו למקום פועל בן 24 יצא מהבניין כשהוא בהכרה מלאה ועם חבלת ראש. תוך כדי הטיפול הוא סיפר לנו שתקרת קומת הקרקע קרסה ויש פועל נוסף לכוד בתוך הבניין. נכנסנו פנימה על מנת להעניק לו טיפול רפואי אבל מכיוון שהוא היה לכוד לא ניתן היה להגיע אליו והמתנו עד שחולץ. ביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום."

רון כהן חובש איחוד הצלה מסר: "צוותי כיבוי חילצו מההריסות גופת פועל כבן 30 שנהרג ולמרבה הצער נקבע מותו בזירה עקב אופי הפציעות מהן סבל. כמו כן: הענקנו סיוע ראשוני בזירה לפועל במצב קל כבן 30 שנחבל בראשו".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

רחובות הירקון, זרובבל והכובשים סגורים לתנועת כלי רכב וציבור הנהגים מתבקש לבחור בדרכים חלופיות ולא להגיע למקום. שוטרים הגיעו לזירת התאונה, חוקרים את הנסיבות והועבר דיווח למשרד העבודה.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

Back to top button