מבזקיםמשפטי/פלילי

בית שמש: המשטרה פענחה מקרה בו הוצת משרדה של וטרינרית בעיר

חקירת משטרה נפתחה לפני כחודש, אודות דיווח בדבר הצתת משרדה של הוטרינרית בעיר בית שמש וריסוס כתובות בגנותה על קיר המבנה. כוחות כב”ה שהוזעקו למקום השתלטו על האש וכיבו את הלהבות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News
צילום: דוברות המשטרה

במהלך החקירה, התחקו החוקרים אחר זהות החשוד במעשה, תושב בית שמש בשנות ה-20 לחייו ולאחר שנעצר, הועבר לחקירה במשטרה ומעצרו הוארך בבית המשפט מעת לעת.

מחקירת המקרה עלה כי בין החשוד במעשה ובין הוטרינרית התעוררה מחלוקת על רקע עבודתה ותפקידה, זאת לאחר שהחרימה מרשותו את הכלבים. לאחר ניסיונותיו להניאה מכך, על פי החשד, הגיע אל מחוץ למשרדה ושם ריסס כתובות בגנותה וגרם לשריפה במקום שהובילה לנזק למבנה ותכולתו. לאחר המעשה החשוד נמלט מהמקום. באירוע לא נרשמו נפגעים.

צילום: דוברות המשטרה

לאחר שגובשה נגד החשוד תשתית ראייתית והיום (רביעי) עם סיום החקירה במשטרה, הוגשה נגדו הצהרת תובע לקראת כתב אישום על ידי פרקליטות מחוז ירושלים. בנוסף, מעצרו של החשוד במעשה הוארך ב-5 ימים נוספים, עד ליום ראשון הקרוב.

צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!