טכנולוגיהמבזקים

Epson מכריזה על מדפסות פורמט רחב קומפקטיות למגוון שימושים

Epson ישראל הכריזה על שתי מדפסות חדשות ומולטי-פונקציונליות: SureColor T3100M , מדפסת 24 אינץ׳ ועל ה- SureColor T5100M, מדפסת 36 אינץ׳. המדפסות מפגינות עיצוב עכשווי, תופסות מעט מקום ומיועדות גם לעידן העבודה מרחוק. בשתי המדפסות מובנה סורק איכותי רב עוצמה (600DPI) המשמש להעתקה וסריקה של תוכניות אדריכליות או הנדסיות, מסמכים טכניים וגרפיים, כשכך קל לחלוק אותם עם חברים לעבודה או עם הלקוחות. לדברי דניאל בן מויאל, מנהל פיתוח עסקי ב-Epson ישראל, החברה מייעדת את המדפסות לאנשי מקצוע בתחומי הבנייה, אדריכלות, הנדסה ו-CAD.

שתי המדפסות מצוידות בראשי ההדפסה התעשייתיים והחדשניים – PrecisionCore Micro TFP המציעים אמינות ומהירויות הדפסה גבוהות – הדפסות בגדלי A1/D לוקחות בין 34 ל-37 שניות. בשתי המדפסות ניתן לחלוק מסמכים, או באמצעות סריקה ישירה לכונני USB, תיקיות רשת או ישירות לדואר אלקטרוני – מצב אידיאלי למשלוח לחברים לעבודה שעדיין עובדים מהבית. בשתי המדפסות יש אופציות לשימוש אלחוטי כמו גם קישוריות Wi-Fi Direct, כך שניתן גם להדפיס מכל מקום, ממחשב או מסמארטפון. המערכות החדשות מציעות גם אמצעי אבטחה מובנים המאפשרים משלוח של קבצים מאובטחים.

צילום: אפסון

״הרבה השתנה בסביבות העבודה של כולנו בשנה האחרונה״, אומר בן מויאל. ״המדפסות החדשות, תופסות מעט מקום בחלל, על שלל התכונות הרב-תכליתיות שלהן, תוצאה של תכנון מוקפד והן אידיאליות לסייע למקצוענים בתחום, להגיע לתוצאות מושלמות כל פעם מחדש״.

אפסון היא מובילה טכנולוגית גלובלית המקשרת אנשים, התקנים ומידע באמצעות הטכנולוגיות והמוצרים שלה, ביניהם: מדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, רובוטים תעשייתיים ושעונים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 76,000 עובדים ב- 87 חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן.

לאתר Epson לחצו כאן

צילום: אפסון
צילום: אפסון
Back to top button